Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie, że wiele osób z tagu #blackpill w gimnazjach nie zwracało uwagi na szare myszki 4-6/10, tylko wszyscy się lepili do jednej dwóch lasek z klasy. I potem szok że taka niunia wybrała kogo chciała bo miała w czym przebierać. A szare myszki zostawały w kącie same. A teraz ci sami faceci gadają o blackpillu, bo po latach się zorientowali że niunia klasowa 9/10 nie jest dla niego. Trzeba było ogarniać normalne dziewczyny a nie lecieć jak mucha do miodu do tej top of the top. Sama byłam/jestem taka 5/10 i wiem jak to było. Nie żal mi was.
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@akomutopoczebne: nikt nigdy nie powiedział o mnie "brzydka" ani też "ładna", dlatego uważam sie za 5/10. Pamiętam jeszcze jak dresiki szkolne się ze mnie podśmiewały (faceci) bo nie wygladałam jak modna nastolatka, chociaż malowałam się i starałam ogarniać ciuchy. Zawsze wszyscy woleli podbijać do mojej psiapsi. Ona to miała 80% uwagi od połowy szkoły, płci męskiej.
  • Odpowiedz
@Magdozaur: zauważyłam że w pewnym wieku wielu facetów się budzi, gdy coraz mnie wolnych dziewczyn na rynku. Nagle przestają tak patrzeć na wygląd tak bardzo i niewidzialna szara myszka może wtedy liczyć na faceta, chociaż do końca liceum liczyć nie mogła
  • Odpowiedz
@Baba_z_makiem
Co rozumiesz przez 5/10, bo wiele kobiet,które jest 5,5 maks 6/10 uwaza się za 8/10, tylko dlatego że mają ładna cerę. Otóż uwaga sama ładna cera nie wystarcza, żeby być 8/10. Na 8/10 trzeba już mieć odpowiednie kości policzkowe, szczękę, oczy.
  • Odpowiedz
@rosikk1: uwazam że jestem 5/5 bo jak wyżej pisałam nigdy nie słyszałam że jestem brzydka ani ładna, z różnymi ludźmi się zadawałam. Dodam że zawsze byłam szczupła więc już tutaj powinnam mieć plus u facetów...chociaż zaraz zaraz byłam/jestem prawie płaska więc dla facetów spory minus
  • Odpowiedz
@Baba_z_makiem: Możesz sobie nawet mieć wrażenie że 2+2=5.
Ale przydałoby się wymyślić jakiś bait jak chcesz obalić blackpila. Możesz zacząć od standardowego "mam kolegę który...." . Chociaż to beznadziejne to i tak lepsze niż te twoje "mam wrażenie".
  • Odpowiedz