Wpis z mikrobloga

Zrobione usg brzucha, wątroba, trzustka itp. Niby ok rezonans głowy z kontrastem, morfologia, tarczyca. W rezonansie wyszło tylko zgrubienie błony śluzowej zatoki. Ale nie ma żadnych zmian. Co badać dalej? Teraz jest trochę lepiej ale przez 3 miesiące odkąd kręciło mi się w głowie czułem się jak pijany codziennie, wszystko zwalniało i było mi słabo. Nogi jak z waty. Nie wiem czy mogę już zwalać winę na nerwice lękowa. Te zawroty głowy były identyczne jak w sierpniu gdy dostałem ataku paniki.
#nerwicalekowa #nerwica #psychiatra #depresja
  • 16
@tomasz-zajc: już popadłem w hipohondrie, ale chyba masz rację, bo nie wiem gdzie szukać przyczyny. Jeszcze robiona była bolerioza i usg węzłów chłonnych pod pachami
@azek: jakbym siebie widział. U mnie też poszło w lęk o życie i zdrowie. Rok temu uwalił mnie kleszcz i faktycznie wyszła borelioza. Nie miałem żadnych objawów. Niestety to był czynnik zapalny i wpadłem w ciąg robienia badań i skupianiu się na swoim orgnizmie. Pojawiło się całodniowe uczucie duszności, częste sikanie (nawet co 5 min), skurcze dodatkowe serca, dziwne "prądy" w głowie, uczucie oszołomienia, gula w gardle, nadwrażliwość na światło, dreszcze...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@azek: u mnie dodatkowo wysokie skoki ciśnienia. Zrobione RM jamy brzusznej, TK serca próby echa holterty. wszystkie badania że strony kardiologa, plus samemu jakieś wyniki.. na co dzień zwykłe lajtowe życie, bez stresu. Sport, zdrowe żarcie... Leki na nadciśnienie nic nie pomagały. No iw końcu po wykluczeniu wszystkiego trafiłem do psychiatry.. 2 małe tabletki i wróciłem do życia. Najlepsze jest to że nie wiem skąd mi się to wzięło... Nie bój
@hhunter22: na początku też miałem skoki ciśnienia i pulsu, podczas siedzenia 160/120 i puls 133 i chce sobie zbadać też serce. Ale kiepsko się czułem nawet normalnym ciśnieniu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@azek: ja wstawałem, zjadłem śniadanie typu płatki owsiane, siadłem na chwilę na kanapie przed TV i nagle jeb prawie mdleje bo takie wysokie ciśnienie. Raz podczas jazdy autem (trafiłem na sor) wciskali mi że to miażdżyca.. ja na co dzień siłownia, większość normalne jedzenie (czasami jakiś czit typu pizza hamburger ale to też max 2x w miesiącu). Byłem raz na nfz u "Pana Lekarza" psychologa ( to w sumie jedyny gdzie
@hhunter22: lub napisz co za tabsy dostałem bo ja na początku byłem u psychiatry i dał mi asentre, to dramat. Odstawiłem po 3 dniach. Mam jeszcze olzapin ale nie brałem bo to jest na schizofrenie i skutki uboczne w #!$%@? XD to se myślę co on mi daje łeb