Wpis z mikrobloga

#zycie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Ja mam dwadzieścia lat, przed nami siódme niebo.
Niby najpiękniejsze lata życia. Ani raz nie kochałem przez ten czas. Przez pierwsze 2-3 lata dopalala się we mnie dawna skryta miłość do pewnej dziewczyny, do której po 14 latach i braku widzenia jej przez 10 już całkowicie we mnie zgasła. Dzisiaj mam 30 lat i pustka. Niby najpiękniejsze lata życia przeciekły mi przez palce. Bez tego co nadaje temu życiu sens - bez miłości. Jestem zaschły w środku jak pustynia. Obojętny.
  • 12
@Troll122: Nie zgadzam się, przeciwnie - uważam, że poznawanie ludzi nigdy nie było trudniejsze. Zyjemy w epoce rozpraszaczy, narzędzi dzięki których jeśli tylko zechcemy - możemy unikać kontaktu z drugim człowiekiem niemal w każdej dziedzinie życia.
Jasne mamy możliwości aby jak za machnięciem czarodziejskiej różdżki możemy porozmawiać z kimś na drugim końcu kuli ziemskiej, ale - mamy też narzędzia umożliwiające nam zamknięcie się w domu i nie rozmawianie z nikim.
#!$%@? żyjemy w czasach kiedy poznawanie ludzi nie było nigdy prostsze. Wyjdź z piwnicy idź do klubu/muzeum czy tam biblioteki i zacznij coś działać w tym kierunku. Użalanie się na wykopie dziewczyny Ci nie znajdzie.


@Troll122: poznawanie ludzi nigdy nie bylo trudniejsze dla mlodego mezczyzny o czym swiadcza statystyki, gdyz mlode pokolenie uprawia duzo mniej seksu niz starsze pokolenia