Wpis z mikrobloga

Ponieważ problem rumuna jest nadal nierozwiązany a @m__b swoim zachowaniem udowadnia, że interesują go tylko pieniądze i traktuje mirków jako narzędzie to zarabiania na reklamach, postanowiłem wziąć ponownie sprawę w swoje ręce. Są tutaj dwie drogi, albo kontakt z reklamodawcami, albo zainteresowanie mediów tą sprawą. Oba rozwiązania nie są łatwe, jest bardzo duża szansa, że po prostu zostanę zignorowany.
Mimo wszystko nie poddałem się. Wybrałem drugą drogę - kontakt z mediami. Tylko, kto może mi pomóc? TVP? TVN24? @TygodnikNIE? A może chociaż @Pudelek-pl. Otóż nie, wysłałem maila do Radia Maryja i TV Trwam. Treść maila w załączniku.

#rumun #moderacjacontent #moderacja #afera i trochę #heheszki
groman43 - Ponieważ problem rumuna jest nadal nierozwiązany a @m__b swoim zachowaniem...

źródło: comment_1643051949xtYejYFwRvTtQ8HJMoDFIA.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@groman43:
a co jeżeli jesteś w zmowie z Rumunem i chcecie razem zniszczyc wypok?
Moderacja -nic nie sugeruję, ale ja bym profilaktycznie zbanował ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
tvp nie odczyta maila bo nie ma tego w partyjnym przekazie, radio maryja przesyła wyrazy oburzenia i pomodli się za tych grzeszników, @TygodnikNIE zrobi nowe memy o wykopie, tvn to poważna telewizje więc pozostaje pisać do pudelka, i tak nic to nie da ale przynajmniej michau będzie miał paparazzi na głowie
  • Odpowiedz