Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Podobno pieniądze pomagają z #rozowepaski

U mnie jest zupełnie odwrotnie – pracowałem w #polska za mniej więcej 8k PLN na miesiąc jako #programista15k (nie 15k, ale programista). Wtedy miałem czasem jakieś powodzenie, czasem się zdarzało, że różowa się mną zaciekawiła. Rok temu wyjechałem do #lozanna #szwajcaria, udało mi się dostać mega dobrą pracę i teraz mam 9k CHF na rękę. Mnóstwo kasy, nawet jak na lokalne standardy. Dla różowych jestem niewidzialny.

Różowe olewają mnie dużo bardziej niż jak miałem te 8k PLN na miesiąc. Różowe w Szwajcarii uciekają ode mnie, jak tylko dowiedzą się, że jestem z Polski. Różowe w Polsce (byłem w zimie dwa miesiące na home office) uciekają również, wcześniej tylko pytają "dlaczego musiałeś szukać tak daleko? nie było dla Ciebie żadnej pracy tutaj?" xDDD Nikogo moja pensja zupełnie nie obchodzi.

Jakieś rady, jak to zmienić? Czy jednak to tylko mit, że dobra sytuacja finansowa pomaga z różowymi?

#zwiazki #seks #zarobki #blackpill

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61ee7185167047000a258a1b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 35
@AnonimoweMirkoWyznania

Różowe w Szwajcarii uciekają ode mnie, jak tylko dowiedzą się, że jestem z Polski.


Dla wielu ludzi z tzw Europy Zachodniej obszar ten kończy się na Niemcach. My jesteśmy dla nich tym czym Ukraina i Białoruś dla nas. Stąd może mniejsze zainteresowanie kobiet w Szwajcarii Polakiem.

A nasze różowe, które szukają związku niechętnie wejdą w związek na odległość na start. I tak mają pewnie dużo opcji wyboru na miejscu.
@AnonimoweMirkoWyznania: mam dokładnie takie same doświadczenia ze Szwajcarii jak Ty.
Jedyne rozwiązanie to ściągnięcie sobie kobiety z innego kraju lub znalezienie takiej, która niedawno przyjechała, np. w Szwajcarii jest dużo Rosjanek.
Ja tego nie zrobiłem i bardzo żałuję.
Nie ma sensu czegokolwiek próbować ze kobietami z zachodniej Europy w Szwajcarii, totalna strata czasu - większe szanse miałbyś w klasztorze na Górze Atos.
Nie niszcz sobie życia i nie popełniaj moich błędów.
@AnonimoweMirkoWyznania: Zacząłbym od paru książek z dziedziny psychologii, duchowości, rozwoju, bo jeżeli mamona i kobiety zawładną Twoim myśleniem, to wpadasz w ten szaleńczy pęd, kto lepszy, kto ma więcej itd. Jeżeli ktoś ma miałby mnie kochać, szanować, czy lubić tylko z powodu mojego stanu konta, to przegrałem. Lepiej skupić się na swoim zdrowiu, zdrowym wyglądzie i zdrowej głowie. Lepiej dla Ciebie, a i inni też to zauważą. Też kiedyś brałem udział
@AnonimoweMirkoWyznania: Ty myślisz ze różowe mają jakiś przelicznik w głowie który mówi im Ty on dobrze zarabia? XDDD
One słyszą "mieszka tak daleko" i myslą ze to bez sensu xD
Gdybyś jechał "tylko do niemiec", a potem wpadał spowrotem był byś kims, albo "chop-siu samolotem do szewcji" i wracaszz to też. Marynarz to sie rozumie, ale Ty tak daleko? czemu co z toba nie tak? XD
Dla szwajcarki jesteś jak rumun
DobryOrangutan: 9k na rękę to ile rocznie brutto? Z ciekawości.
Ja tego problemu w Zurychu nie widzę mimo ciut mniejszej pensji (ale może 2m wzrostu pomagają ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Może to wynikać z tego, że Zh jest bardziej kosmopolityczny a może po prostu większy, niż Lozanna. Instaluj bumble i jazda.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
MglistaWybranka: Dobra sytuacja finansowa ma pomóc przede wszystkim Tobie. Ma pomóc ustabilizować życie, złapać pion i iść dalej. Jeśli zapewnisz sobie podstawy przetrwania, możesz myśleć o realizacji dalszych potrzeb. Przez egoizm do altruizmu, misiu kolorowy. Zadbaj o siebie, swoje zdrowie psychiczne i fizyczne. Nigdy nie stawiaj drugiego człowieka jako priorytet w percepcji rzeczywistości, bo srogo się zawiedziesz. To ma być część dodana, element, moduł, nigdy niezbędny mechanizm. Stwórz sobie takie życie,
@AnonimoweMirkoWyznania: Dla szwajcarów ausländer, a do tego jeszcze polak jest wart mniej niż bezpański kundel... Laski cie ignorują bo gdyby ich rodzice się dowiedzieli że się zadają z polakiem to by je mogli wydziedziczyć ^^ Oni mają trochę mentalność nazioli i traktują obcych jak tamci żydów.. Czuja się lepsi i na takich polaków robaków patrzą z pogardą. I nie ważne czy jesteś lekarzem, programistą czy innym burżujem, tam nigdy nie będziesz