Wpis z mikrobloga

Czy ci lekarze w Polsce są p----------i? Lekarka na oddziale dziecięcym, gdzie przyszedłem zobaczyć swoje dziecko mi powiedziała.. " Dlaczego pan się nie szczepi?? Wie pan że kolejnym razem jak pan przyjdzie to może pan wszystkie dzieci na oddziale zabić" k---a, bylem w za dużym szoku żeby jej coś odpowiedzieć , bo pierwszy raz swoje dziecko widziałem ale dziś sobie myślę o tym i mnie to w-----a mocno #koronawirus #polska #niebieskiepaski #tacierzynstwo #rodzicielstwo
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mówisz o tym jednym dziecku od początku pandemii?


@Nagod: nie, dużo dzieci leży w szpitalu na niewydolność oddechową, w dupie byłeś i g---o widziałeś
  • Odpowiedz
@lebort "bardziej zarażać" Co ty p--------z, nie ma różnicy w zarażaniu przez zaszczepionych i niezaszczepienych, różnica jest jeśli już dla samego zaszczepionego bo może mieć inny przebieg, on sam
  • Odpowiedz
@scietydrwal: Kolega widzę po medycynie XD

@Drezv: Zdecydowana większość lekarzy jest zwolennikami szczepień. Nie boisz się trochę zostawiać dziecko w szpitalu z tymi konowałami? Chyba bezpieczniej będzie leczyć je w domu, tylko musisz po prostu obejrzeć kilka filmów z żółtymi napisami i przeczytać kilka artykułów, ale nie martw się, 2 godziny wystarczą żeby zostać ekspertem
  • Odpowiedz
@Cernold no jednak jest różnica. Przynajmniej dla wariantów wcześniejszych niż omicron. Okazało się że większość dzieci w szpitalu były dziecmi rodziców nieszczepionych i zastanawiano się co jest przyczyna. No i się okazało że właśnie to ile wirusa nam się dostanie ma znaczenie, a mniej zarażają osoby zaszczepione bo krócej mają objawy, albo w ogóle nie kaszlą itd.
  • Odpowiedz
@Pawel993: To niezłego pecha musi mieć ta lekarka, że to akurat ona widzi praktycznie wszystkie zgony dzieci na COVID w Polsce. Bo musiałaby widzieć wszystkie, żeby widzieć je "każdego dnia" taka to jest częsta sytuacja xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
codzień widzą umierające dzieci na covid


@Pawel993: co ty p--------z człowieku xD w całym kraju w 2021 w okresie od stycznia do grudnia na koronkę zmarło o ile dobrze pamiętam 25 dzieci.
  • Odpowiedz
co ty p--------z człowieku xD w całym kraju w 2021 w okresie od stycznia do grudnia na koronkę zmarło o ile dobrze pamiętam 25 dzieci.


@szasznik: super poczytaj ile leżało w szpitalach gdzie bez odpowiedniej hospitalizacji by umarły. Potem tacy debile przychodza do szpitala z dzieckiem i sie dowiaduja od lekarzy że gdyby dziecko było zaszczepione to by nie trafiło.

wiadomo że twardy beton w to nie uwierzy
  • Odpowiedz