Wpis z mikrobloga

Czytam ten wątek i niemiłosiernie kisnę jak zaburzone postrzeganie rzeczywistości mają normiki, a ich obraz przegrywów jest budowany na podstawie wpisów normickich trolli na tagu przegryw xDDDDD
  • Odpowiedz
@tomek_tr: - wstawianie takich zdjęć z takimi podpisami to zwyczajne sarkastyczne śmieszkowanie i tylko nie-przegrywy prują się pod takimi postami w komentarzach co wiele mówi ( ͡° ͜ʖ ͡°) niestety wasza nienawiść do przegrywów przysłania wam zdolność dostrzegania nawet tak oczywistych rzeczy
- nie, zdecydowana większość osób na tagu marzy o romantycznym związku
- nie, niektóre osoby na tagu uznają, że dziewica jest najlepszą opcją do
  • Odpowiedz
Przeraża mnie ten brak empatii. Nie rozumiem skąd u was tyle energii, żeby walczyć z drugim człowiekiem zamiast mu pomóc.


@Malkof: pomagać incelom, którzy mnie nie szanują i najchętniej pozabieraliby mi podstawowe prawa, bo jestem kobietą? No już z---------m xd
  • Odpowiedz
@Shelman a facet w związku z kobietą poniżej 7/10 nie zdradzi jej z pierwszą lepszą petarda, gdy tylko będzie mieć okazję, np. z roksą? Albo nie będzie spermił do modelek z Instagrama?
  • Odpowiedz
@mel0nik: wy tez myslicie ze terapia to jakis lek magiczny xD

Mowimy o ludziach ktorzy przez 20 nascie lat mialy praktycznie zerowy kontakt z kimkolwiek, od dziecka niskie poczucie wartosci, zadnego wzorca w zyciu ktory by dal przyklad, czy nawet jakas porzadna poduszke finansowa na wejscie w doroslosc.

I jak wy myslicie ze ktos taki pojdzie na terapie do kogos ktorego najwiekszym problemem w zyciu bylo zdawanie sesji na kacju
  • Odpowiedz