Wpis z mikrobloga

@CocoJamboolin:

kobiet nie wybielam


Oczywiście, że nie. Dlatego zawsze uaktywniasz się kiedy ktoś wyraża swoją negatywną opinię na temat kobiet i próbujesz ich bronić, nawet jeśli to wymaga srogich fikołków i robienia k z logiki.

ograniczam się do krytyki seksizmu i mizoginii


O, to mizoandrii już nie? Ona też wylewa się z tego portalu, choć różowych jest tu sporo mniej i dlatego tak jej nie widać. A no tak, zapomniałem, że
  • Odpowiedz
Już kilka razy widziałem widziałem tutaj dyskusje, w których ktoś cię delikatnie mówiąc wyjaśniał


@magiczny_banan: nikt mnie tutaj w dyskusjach nie wyjaśniał i nie zaorał, a to, że ty łykasz jak pelikan wszystko co ci inny facet napisze świadczy tylko o tobie. dłuższego komentarza z argumentami nie zamieszczę w ogóle, bo sam przyznałeś, że ciebie argumenty nie interesują. Znaczy się, ja już wcześniej wiedziałam, że ciebie moje argumenty nie interesują, ale
  • Odpowiedz
@CocoJamboolin: to, że ty uważasz, że nikt cię nie zaorał nie ma żadnego znaczenia, bo to tylko twoje subiektywne odczucie. To, że nie potrafisz dopuścić do siebie myśli, że ktoś mógłby cię wyjaśnić, również świadczy tylko o tobie i o tym, że dłuższa wymiana zdań z osobami twojego pokroju nie ma większego sensu. Dyskusje z twoim udziałem kończą się tym, że nikt nawet nie popiera twojego zdania, a plusy sypią się
  • Odpowiedz
Ignorowanie i odrzucanie to nie jest pogarda według ciebie?


@Malkof: nie, to są trzy różne pojęcia.

ale 1/3 mężczyzn(albo więcej), nigdy nie doświadczyła zainteresowania płci przeciwnej, nikt nigdy ich nie przytulił. Uważasz, że to nie wpływa na psychikę?


uważam, że to może wpłynąć na psychikę, nigdy nigdzie nie napisałam, że tak nie jest.

To mi odpowiedź na jedno pytanie, jeżeli 1/3 młodych mężczyzn to incele, to czy jest to problem jednostek,
  • Odpowiedz
Około 1/3 mężczyzn do 20-30 lat, u kobiet jest to znacznie mniejszy procent, nie chce mi się szukać linku, ale jak poprosisz na tagu to pewnie dostaniesz.


@Malkof: jednak dyskutuję z tobą, więc chciałabym to źródło dostać od ciebie. w innym wypadku nawet nie wiem czy statystyka, którą podajesz, w ogóle jest prawdziwa, a nawet przy założeniu, że jest prawdziwa, to nieuprawianie seksu nie świadczy o mimowolnym celibacie, bo młodzi ludzie
  • Odpowiedz
Fajne wzorce, ale niestety nie pomagają w znalezieniu partnerki.


@Malkof: moim zdaniem pomagają w znalezieniu partnerki, bo to są zwyczajnie pozytywne cechy, a nawet jeśli w znalezieniu partnerki nie pomagają, to na pewno pomagają w życiu i budowaniu zdrowych relacji, zarówno koleżeńskich, jak i romantycznych.

Dobry związek to taki, który przetrwa całe życie, polega na wspieraniu się i wzajemnej akceptacji.


dobry związek to kwestia subiektywna, ludzie mają różne oczekiwania wobec swojego
  • Odpowiedz
normalny człowiek nie potrzebuje terapii, więc to normalne ze nic mu nie daje => Normalny człowiek zawdzięcza bycie normalnym dzięki terapii, czego #!$%@? nie rozumiecie

@DarkenSound: co?! Przecież napisałem wcześniej coś dokładnie przeciwnego...
  • Odpowiedz
Zacznijmy od tego, że kobiety w takich badaniach kłamią, że nie miały partnera, a mężczyźni, że mieli partnerkę, więc wyniki sa lekko zaburzone. Następnie weź pod uwagę, że mężczyźni chodzą do prostytutek.

A jeżeli chodzi o dane bezwzględne, różnica między 18-24 rokiem życia to 12%, weź pod uwagę, że mężczyznom w tym wieku na seksie zależy znacznie bardziej, niż kobietom, dlatego różnica nadal jest niewielka. 12% to nadal kilkaset tysięcy ludzi.


@
  • Odpowiedz