Wpis z mikrobloga

@CocoJamboolin:

kobiety nimi nie pogardzają


Skąd to wiesz? Znasz ich życiorysy? Wiesz, że nie spotykali się z pogardliwym odtrąceniem i przykrymi komentarzami? Skąd? Bo ty to wiesz i już? XD Co ty możesz wiedzieć o takiej pogardzie jeśli nie jesteś facetem? Ale nie. Ty to wiesz i koniec kropka. Kek. Sam spotkałem się z pogardą ze strony kobiet i komentarzami nt urody rodem z rynsztoka, więc twój argument to inwalida, bo
  • Odpowiedz
@HAL__9000: Nic nie może trwać wiecznie. Ani życie ani śmierć. Brak minusa za tę wypowiedź potwierdzi moją rację i logiki. Racjonalizmu. Nie ironia wyjątkowo tym razem. I odpuść z wikipedią. Nigdy ze mną nie wygrasz.
  • Odpowiedz
psychologami zostają najczęściej idioci którzy nie dostali się na psychoterapię


@gnt_1: 1. Psycholog a psychoterapeuta to 2 różne zawody
2. Nie ma studiów z psychoterapii
3. Skuteczność psychoterapii jest potwierdzona badaniami

Nie ma to jak gówno wiedzieć o temacie, ale i tak radośnie powtarzać bzdury ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Naprawdę nie rozumiecie, że to wynika z doświadzczeń? Nikt kto ma szczęśliwe życie się tak nie zachowuje


@Malkof: Ziom, przecież większość ludzi wychowywanych w Polsce miała #!$%@?ą młodość, byliśmy wychowywani w biedzie przez ludzi straumatyzowanych wojną, przemianami ustrojowymi, z zerowym pojęciem o rozwoju dziecka, za to z przekonaniami typu "cukier krzepi", "dzieci i ryby głosu nie mają", "bicie dzieci jest dobre, bo mnie bili i na ludzi wyszedłem", "jakie niby problemy
  • Odpowiedz
@HAL__9000: Nawet nie masz pojęcia jakie cuda i co dzjeję się we wszechświecie teraz magicznego. By ci rurka stanęła gdybyś wiedział to co ja gdybyś się dowiedział. Oraz, że ekstyncja to jedyne zło wcielone, zło de facto nie istnieje w przyrodzie, a dobro istnieje tylko i wyłącznie. Deluzje Hal. Deluzje. Żal mi twojego iluzorycznego umysłu szkodliwego w skutkach. Ale powiedz co zrobić przyjacielu. Powiedz szczerze co zrobić. No nic. Odrodzić najwyżej
  • Odpowiedz
@magiczny_banan: ja, mój drogi, zazwyczaj staram się swoje stanowisko argumentować, a kobiet nie wybielam, ograniczam się tylko do krytyki seksizmu i mizogini, która z tego portalu wręcz się wylewa. Teraz jestem w pracy, a po pracy mam trochę innych obowiązków, więc dłuższy komentarz zamieszczę najwcześniej dzisiaj wieczorem.
  • Odpowiedz
@kopawdupeswiniom: Żeby zdawać sobie sprawę z pewnych faktów trzeba wiedzieć, że duchy, kryptydy, zjawiska paranormalne i życie po śmierci są faktem. Trzeba być debilem, żeby nie wierzyć w takie rzeczy.
  • Odpowiedz
@Shelman: jestem w związkach od pierwszych klas podstawówki gdy pisałem liściki do ładnych dziewczynek ("czy hcerz ze mnom chodzidź? Tak/Nie") i szarpałem je za warkoczyki. Od lat jestem w związku, ale oczywiście nic nie wiem o kobietach, jestem odrealniony. Całe szczęście przyszedł prawiczek który nigdy nie trzymał za rękę i on mi wyjaśni jakie są kobiety i jak z nimi postępować XD

Całe szczęście miłość to nie tylko słowa. Miłość to
  • Odpowiedz
@OstatniRomantyk: Skąd taki pomysł, że ja chcę im pomóc? Mi ktoś pomaga? Większość z nich życzy normalnym ludziom jak najgorzej, a ja mam pomagać i wspierać? Poza tym alergię mam na takie użalanie się nad sobą i szukanie winnych wszędzie dookoła tylko nie w sobie.

A z tym, że są różne przypadki to się w 100% zgadzam, nawet powiem Ci, który mnie najbardziej #!$%@? - #neet. Dorosły chłop na garnuszku
  • Odpowiedz