Wpis z mikrobloga

psychologami zostają najczęściej idioci którzy nie dostali się na psychoterapię


@gnt_1: wut, psychologiem zostaje się po 5letnich studiach, a psychoterapeutą po 4letnim kursie, przy czym bez ukończonych studiów nie można rozpocząć kursu
  • Odpowiedz
Normalny człowiek który miał terapię nie pisze takich rzeczy, bo wie że mu pomogła


@DarkenSound: normalny człowiek nie potrzebuje terapii, więc to normalne ze nic mu nie daje :)
Tak samo jakbyś chciał naprawić calkowicie sprawny samochód i dziwił się, że nic nie daje.
Dla mnie decyzja o pojsciu na terapię byla jedną z najlepszych w zyciu.
  • Odpowiedz
wstawianie takich zdjęć z takimi podpisami to zwyczajne sarkastyczne śmieszkowanie i tylko nie-przegrywy prują się pod takimi postami w komentarzach co wiele mówi ( ͡° ͜ʖ ͡°) niestety wasza nienawiść do przegrywów przysłania wam zdolność dostrzegania nawet tak oczywistych rzeczy

- nie, zdecydowana większość osób na tagu marzy o romantycznym związku

- nie, niektóre osoby na tagu uznają, że dziewica jest najlepszą opcją do związku, a nie że
  • Odpowiedz
przypominam ze na bycie psychologiem wystarczy odbyc gowno kierunek ktory nie jest trudniejszy od jakiegos zarzadzania


@kamilek98PL: Znacznie trudniej się dostać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym na terapię nie chodzi się do psychologa, tylko do psychoterapeuty (który może, ale nie musi być psychologiem).

Psycholog-psychoterapeuta to 9 lat edukacji.
  • Odpowiedz
@CocoJamboolin: W sumie to ciekawe, że ta empatyczna lewica j woli pomagać LGBT niż incelom. LGBT ma o wiele lepiej od inceli, niemalże nieograniczony dostęp do seksu/związku. Jak im się w Polsce nie podoba to zawsze mogą wyjechać gdzieś na zachód. No ale wiadomo, dla kobiet przeciętni i nieatrakcyjnie fizycznie mężczyźni to podludzie.
  • Odpowiedz
@CocoJamboolin: no żarty. Przecież na siłę ci tego przekonania do twojego ograniczonego, feminatywkowego umysłu nie włożę. Trzeba mieć chyba dwie szare komórki, by brać na poważnie te zdjęcia modelek z podpisami o szarych myszkach. Konkretnie do takich postów się odnosiłem, a to czy to sobie rozciągnęłaś na coś więcej, to już nie moja sprawa.

tych świrów i trolli nie krytykujecie


XDDDD na tagu co chwila pojawiają się wpisy, w których ktoś
  • Odpowiedz
myslicie ze terapia to jakis lek magiczny xD


@kamilek98PL: nie wiem kto co mysli, ale ja nie.
Jak nie chce mi się malować mieszkania to umawiam się z kims, płacę mu i mam z głowy. W przypadku terapii to tak nie dziala bo i tak ostateczną pracę nad sobą musi wykonać pacjent. Zadaniem terapeuty jest naprowadzić pacjenta, by spojrzał na jakieś sprawy z innej perspektywy niż wcześniej. Stąd pewnie biorą się
  • Odpowiedz
PS. Nie rozumiem też jak niby mamy krytykować takich świrów skoro póki co żaden nie ujawnił się ze swoimi chorymi planami. Niestety nie posiadamy umiejętności czytania komuś w myślach przez internet i zgadywania, który nick to świr. Póki co ten incelski terroryzm XD istnieje na polskim podwórku jedynie w normickich umysłach. A zdanie o tym, że takich świrów na tagu jest pewnie promil było tylko domysłem, czego oczywiście się nie domyśliłaś. I
  • Odpowiedz
a facet w związku z kobietą poniżej 7/10 nie zdradzi jej z pierwszą lepszą petarda, gdy tylko będzie mieć okazję, np. z roksą? Albo nie będzie spermił do modelek z Instagrama?


@hypnodancer: Pewnie nie takiej odpowiedzi się spodziewałaś, ale tak, jest na to duża szansa w przypadku sporej ilości mężczyzn. Nie bez przyczyny prostytucja (głównie kobiet), to najstarszy zawód świata, a spermiarze płacą krocie za słoiki z wodą po myciu laski
  • Odpowiedz
@Shelman ja #!$%@?, nie wiem czy trolujesz czy piszesz to na serio, ale jeżeli na serio to czym prędzej udaj sie do psychiatry. W ogóle jak smutnym trzeba być człowiekiem, żeby z seksu robić sens życia? Jeżeli masz takie nastawienie na codzień to nie dziwne, że nie trzymałeś za rękę, bo nic tak nie odpycha innych ludzi (nie tylko kobiety) jak desperacja. Większość ludzi nie jest 7/10 a nawet 5/10 a jednak
  • Odpowiedz
Pełno ludzi miało #!$%@? dzieciństwo albo trudne momenty w życiu. I jakoś sobie kuźwa dają radę


@L3gion: Jeszcze więcej sobie nie daje, niestety. Poza tym to żaden argument, gdyż oczywistym jest, że tylko część osobników jest zdeterminowana przez cechy organizmu kompatybilne z "przezwyciężaniem" pewnego rodzaju trudności (oczywiście w cudzysłowie, bo to tylko odłożenie w czasie definitywnej porażki, która jest nieunikniona [wystarczająco trudne momenty to tylko kwestia czasu w przypadku każdej istoty]).
  • Odpowiedz
Kobiety pogardzają nimi całe życie i większość z nich miała ciężkie dzieciństwo, więc stają się zgorzkniali


@Malkof: kobiety nimi nie pogardzają, oni sami sobą pogardzają, a potem swoje frustracje odbijają na innych, najczęściej na kobietach.

Potrzeba odrobinę empatii, żeby to zrozumieć. Atakowanie takich osób nie jest wyjściem.


No to proponuje się im, np. psychoterapię, to z niej nie chcą korzystać, bo wolą się nad sobą użalać. A jak ktoś mnie atakuje,
  • Odpowiedz