Wpis z mikrobloga

#wroclaw #policja

Priorytetem działań policji... walka ze spożywaniem alkoholu we Wrocławiu xD Kij, że przepisy są dziurawe, bo przepisy gminy jest wadliwe, co wielokrotnie wskazywano przez Wojewodę, ale co tam. Przecież we Wrocławiu nie dzieje się nic innego poza spożywaniem alkoholu...

A potem pytania o brak zaufania wobec policji xD

https://gazetawroclawska.pl/oto-najnowsze-zadania-policji-we-wroclawiu-tutaj-rusza-patrole-adresy-zadania/ga/c1-16008697/zd/54142213
Pobierz MalowanyPtak - #wroclaw #policja

Priorytetem działań policji... walka ze spożywani...
źródło: comment_1642937491LRdjA7ZLRKnzjxfCKERREb.jpg
  • 11
@BonerBogdan: "Celem działań jest eliminacja wykroczeń społecznie uciążliwych, w szczególności spożywania alkoholu w miejscu objętym zakazem." w praktycznie każdym rejonie Wrocławia ¯\_(ツ)_/¯

No, tak, jeszcze ze 2 razy są źle zaparkowane samochody, gdzie Policja nie wystawia mandatów za szybę xD
@Spadowa_mam_robote: @BonerBogdan: patologie niech tępia. Tylko patologia to są np. złodzieje, agresorzy, oszuści, policjanci.

Pijaczek na ławce mi jeszcze nic nie zrobił. Za to zdarzyło się dostać w ryj w środku dnia dosłownie za nic (pomorska, wracałem z różowym z pogrzebu i na przejściu ktoś ją trącił ramieniem, powiedziałem słowo w słowo "człowieku, ostrożnie" i cyk, ryj obity na przystanku tramwajowym), zostać oszukanym i okradzionym. Jak myślicie, co zrobiła wasza