Wpis z mikrobloga

Dlaczego na raddicie nie ma na głównej nikogo kto krytykuje szczepionki? Same komentarze typu "mialem covid, dzięki Bogu za szczepionkę","wreszcie mogę wziąć mój 4 booster" i tak dalej. Wtf, nie jestem jakiś anty czy co tam jest teraz modne ale śmierdzi mi trollami na kilometr. #reddit #covid19
stryxh - Dlaczego na raddicie nie ma na głównej nikogo kto krytykuje szczepionki? Sam...

źródło: comment_1642924041sH9fjIV7nCMNoQz5qVoh52.jpg

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Ogau Wklej jeszcze 20 wykresów z innych państw - to naprawdę nie zmieni tego, że nie rozumiesz pojęcia grupy kontrolnej.
  • Odpowiedz
nie rozumiesz pojęcia grupy kontrolnej.


@Tarec: to ty nie masz pojęcia, że nie ma grupy kontrolnej, bo byś musiał mieć drugą ziemię, ale bez szczepień xD

Wciąż te wykresy są dowodem na to, że SZCZEPIENIE NIE BLOKUJE TRANSMISJI i jest to fakt
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@stryxh: no właśnie na taką - stawką jest zbyt gruby hajs, nie można dopuścić żeby szury które nie chcą szmaty na morde zakładać powiedziały trochę prawdy, to w cale nie podobne

@Pimenista: przecież nawet tu na wykopie dość intensywnie usuwają, a co dopiero na serwisie o takich zasięgach jak Reddit.
Niestety, serwisy społecznościowe w internecie po tzw. "trusted news initiative" to już jest jedno wielkie "ministerstwo prawdy"

Acha,
  • Odpowiedz
  • 0
Wciąż te wykresy są dowodem na to, że SZCZEPIENIE NIE BLOKUJE TRANSMISJI i jest to fakt


@Ogau Nie, te wykresy nie są na to dowodem.
To jest właśnie powód, przez który dla takich jak Ty na Reddicie miejsca nie ma.
  • Odpowiedz
@stryxh: bo reddit to typowy circlejerk i tam każdy subreddit to prywatny folwark jakiegoś założyciela

powiesz coś niezgodnego z narracją i cię kasują i banują za byle co i bez powodu albo blankietowo

na wykopie jest o tyle lepiej, że tutaj jest zachowany jakiś pozór bezstronności

na reddicie czegoś takiego nie ma, są globalni admini, ale władzę sprawują szeryfowie na lokalnych subredditach i robią sobie co chcą, tam bańki informacyjne
  • Odpowiedz
Nie, te wykresy nie są na to dowodem


@Tarec: szur szur szur ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wyparcie to kolejny etap. W końcu przeskoczysz na kolejny. Akurat w twoim przypadku wyłączenie tv dobrze by zrobiło( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@stryxh: Napisz gdzieś na reddicie komentarz sceptyczny wobec szczepień, albo w ogóle wobec sojowokomunistycznej wizji świata, włącz stoper przy klikaniu „submit” i wyłącz jak komentarz zostanie usunięty, a ty zbanowany z suba, zobacz ile czasu to zajęło.
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: Ja już luzuje te dyskusje. Nie traćmy czasów na polskich szurów :-) tak wiem każdy z was ma w rodzinie NOPy, zmarłego kolegę po szczepieniu itp. Ja mimo wszystko wierze lekarzom i naukowcom niż szurom z wykopu i ich statystykom których nie rozumieją ;-)
  • Odpowiedz
@Fiber: Szury twierdziły ze te obostrzenia zostaną już itp. Irlandia właśnie je likwiduje. Jedyne co szurom się udało to przewidzieć kilka elementów tej pandemii i onanizowali się na tej kanwie 12 miesięcy. Teraz bajka już się po mału kończy - szury będą musiały znów się skupić na Żydach, Rosjanach, tudzież islamistach - co by ich życie nie było nudne :-)
  • Odpowiedz