Wpis z mikrobloga

@Ogau: Od dawna jest wiadomo ze 2 dawki szczepienia nie zatrzymują transmisji Omikrona. Ale skoro jesteś taki dobry w szukaniu statystyk z Danii to sprawdź ile maja śmierci mimo tylu infekcji i porównaj np. z infekcjami i śmierciami w Polsce :-) Ponadto, 3 dawka (ale nie jedna czy dwie) ogranicza spread Omikrona vs grupa kontrolna. Są już pierwsze badania.
  • Odpowiedz
@WUJICO: Masz przecież np. wykop, 4chan i inne faszystowskie portale do głoszenia swoich prawilnych tez ;-) Reddit nikogo nie zmusza do pisania tam czegokolwiek ;-)
  • Odpowiedz
sprawdź ile maja śmierci mimo tylu infekcji i porównaj np. z infekcjami i śmierciami w Polsce


@only_HD: nie o tym pisałem

Ponadto, 3 dawka (ale nie jedna czy dwie) ogranicza spread Omikrona vs grupa kontrolna. Są już pierwsze badania.


@only_HD: taaa, pierwsze badania wskazywały na 95% ochronę przed zakażeniem w ogóle. Także daj czas na niezależne badania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Od dawna jest wiadomo ze
  • Odpowiedz
@angelofdeath007: Nie wiem jak ty, ale ja wole żyć w tej zdegradowanej moralnie, homoseksualnej, lewackiej Irlandii niż w prawilnym i silnym tradycjami Białym Stoku ;-) No ale każdy robi co lubi.
  • Odpowiedz
(...) u nas ludzie szukaja wałka gdzie sie tylko da (...)


@only_HD: No i nie ma czemu się dziwić skoro rządzący na każdym kroku pokazują gdzie mają plebs ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Ogau: Napisałem to nie jest fakt bo nie jest gdy spełnione są określone warunki, szczepienia infekcje to skomplikowany temat szurze i nie wszystko jest czarno białe - ja ufam naukowcom i medykom, ty ufasz filmom na YT z żółtymi napisami :)
  • Odpowiedz
@only_HD: tak, jak myślałem. Brak argumentów i zaczyna się wjazd na filmy z żółtymi napisami. Podsumowując:

Ja: szczepienia nie hamują wirusa
Ty: to nieprawda
Ja: to patrz na Danię
Ty: od dawna wiadomo, że szczepienia nie hamują wirusa
Ja: cytuję twoje słowa
Ty: darcie #!$%@? w języku szurów

XDD
  • Odpowiedz
  • 0
A weź teraz napisz tam fakt, że szczepionki nie hamują rozprzestrzeniania wirusa


@Ogau "Fakt" XD I wy się dziwicie, że na Reddicie nie ma miejsca dla takich mózgów XD
  • Odpowiedz
ludzie tam maja zaufanie do lekarzy i ogolnie do rzadu


@only_HD: I to #!$%@? dobrze? Taka odpowiedź dostaje plusy? Ledwie 33 lata temu został obalony marionetkowy rosyjski rząd i ludzie już mają tak sprane głowy że mówią że rządowi trzeba ufać? Rządowi się nigdy nie ufa, nawet jak robi wszystko co obiecał, jest bezbłędny i dobry dla ludzi. Jedni z tych nie ufających są psychicznie chorymi szurami, inni są normalnymi ludźmi
  • Odpowiedz
  • 2
@Ogau I co jest grupą kontrolną dla tej Danii? Przecież to trzeba nie mieć w najmniejszego pojęcia o metodach badawczych żeby tezę o braku wpływu na współczynnik R udowadniać pojedynczym wykresem zachorowań.
  • Odpowiedz