Wpis z mikrobloga

Jak kwota byłaby uczciwa za załatwienie obcej osobie pracy za granicą? Wynagrodzenie to 1700 E.

#emigracja
  • 122
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@7160:

Niemieckie agencje pracy biorą do 2000 E, więc raczej nie macie racji. Ja myslę, że 1000 to uczciwa cena

Pomyliłeś agencje pracy z handlarzmi ludźmi. Agencje pracy płacą pracownikowi za podjęcie pracy a nie odwrotnie.
  • Odpowiedz
Niemieckie agencje pracy biorą do 2000 E, więc raczej nie macie racji.


@7160 Też jesteś agencja? Podaj dane rejestrowe, mam nadzieję że wystawiasz fakturę bo jak nie to trzeba będzie skarbówkę zawiadomić
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SpaceMonkey: @PiotrFr: Niemieckie agencje pracy biorą do 2000 E, więc raczej nie macie racji. Ja myslę, że 1000 to uczciwa cena.


A poprzez załatwienie rozumiem, że mówię "Kaziu, jedź do Hanoveru na Unter dem Linden strasse i masz robotę przy zamiataniu".


Za darmo to nikt nic nie załatwi.

@7160: niemieckie agencje tak nie załatwiają pracy więc dziwne porównanie
  • Odpowiedz
No tak, bo 9000pln za wykonanie telefonu i poinformowanie o pracy za minimalną to adekwatna stawka xD


@PiotrFr: pośrednictwo, mówi Ci to coś? Jedna z najbardziej aktualnych form wyłudzania, przepraszam... zarabiania pieniędzy. Witam w roku 2022 r. za darmo to teraz nawet w ryj nie można dostać, bo się nie opłaci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz