Wpis z mikrobloga

Jak to jest, że kiedyś poznając kobietę ona potrafiła sama zadzwonić lub napisać, a teraz nawet te brzydkie same nie napiszą.Ktoś pamięta jak było z 10 lat temu? Albo jak podszedłem na ulicy do różowej to ta się tak cieszyła i mega jej to imponowało.W końcu spermiarze zniszczy rynek czy te social media?

W ogóle kiedyś znalazlem nawet dziewczynę na gg i czemu wtedy tak mało facetów pisało na gg do różowej a teraz spam? Teorytycznie powinno być na odwrót skoro kiedyś było tylko gg i nie było innych portali wiec powinno wtedy pisać więcej facetów a teraz jest w #!$%@? tych aplikacji i pisze 100 razy więcej facetów.Wychodzi na to, że najbardziej rynek zniszczył ten cały Instagram i Tinder.

Ciekaw jestem Ci co podrywają na żywo czy zauważyli różnice np teraz a 10 lat temu na bank kiedyś było łatwiej poderwać nawet na ulicy lub w klubie.

#przegryw #rozowepaski #zwiazki #tinder #badoo #hipergamia #p0lka #pieklomezczyzn #pieklokobiet #podrywajzwykopem #podryw #uwodzenie
  • 65
  • Odpowiedz
@Kodzirasek: social media. Ja sie nie dziwie przegrywom ze uwazaja ze kobiety maja super duzo latwiej (o tyle latwiej ze sie od nich nie wymaga ale to beda fajne lata mlodosci a jak uroda przeminientl bez sprytu i lecenia w #!$%@? beda samotne na starosc bez grosza). Jednak wartosc dziewczyn to wypadkowa urody, egzotycznych wakacji, ubrań i pstrykania fotek w super pozach. Influencerki sa tak toksyczne że predzej wiekszosc tych julek
  • Odpowiedz
Albo jak podszedłem na ulicy do różowej to ta się tak cieszyła i mega jej to imponowało


@Kodzirasek: kiedyś tak bo albo się brało numer pisało smsy max z nokii3310 a nie teraz masz apki i to kilka popularnych ze jak podchodzi jakis facet to creep, wszystko poszło do neta a efekt jest taki jaki widzimy kobiety lataja za garstka przystojnych w miare lub powyzej gosci a reszt ktora moglaby nadrobic
  • Odpowiedz
@Dakkar: no nic kazdy zaklada teraz tindra badu i inne aplikacje, a tam kobiety dostaja mase atencji, te 10 lat temu to miala kilku na tydzien a teraz kilgadziesiat propozycji
  • Odpowiedz
Dziś, 18 lat później, ta sama laska lata za naszą córeczką po naszym domu z ogrodem. Nawet przed czasami tindera nie było prosto znaleźć kogoś, ale się dawało.


@qwarqq: pamiętam te czasy moze nie 18 lat temu ale tak z 15 kobiety potrafily sam zainicjowac kontakt zaprosić inny świat no ale teraz mamy łatwiej bo internet
  • Odpowiedz
Tylko, że teraz chłopacy w ich wieku to takie cipeczki lub chamy


@Kodzirasek: ok boomer ¯\_(ツ)_/¯ nie latają za tobą bo nie dość że jesteś stary fizycznie to jeszcze jesteś mentalnym dziadkiem. Zagadka rozwiązana
  • Odpowiedz
@Kodzirasek: i kilka dziewczyn ci "szczerze" powiedziało jak traktują mężczyzn a jak traktowałyby gdyby były nastolatkami kilka lat temu? Ja też mam młodsze koleżanki i przeciwne wnioski. Jak chłopak im się podoba to się starają
  • Odpowiedz
@Kodzirasek: czytałeś lalke? Hipergamia już było 200 lat temu. Łęcka ruchała się z Chadem Starskim, a Wokulski bogacz był beciakiem petentem

Już 200 lat to zauważyli. Cierpienia młodego wertera? To samo.

#p0lka były hipergamiczne już od 1410 roku
  • Odpowiedz