Wpis z mikrobloga

Jak to jest, że kiedyś poznając kobietę ona potrafiła sama zadzwonić lub napisać, a teraz nawet te brzydkie same nie napiszą.Ktoś pamięta jak było z 10 lat temu? Albo jak podszedłem na ulicy do różowej to ta się tak cieszyła i mega jej to imponowało.W końcu spermiarze zniszczy rynek czy te social media?

W ogóle kiedyś znalazlem nawet dziewczynę na gg i czemu wtedy tak mało facetów pisało na gg do różowej a teraz spam? Teorytycznie powinno być na odwrót skoro kiedyś było tylko gg i nie było innych portali wiec powinno wtedy pisać więcej facetów a teraz jest w #!$%@? tych aplikacji i pisze 100 razy więcej facetów.Wychodzi na to, że najbardziej rynek zniszczył ten cały Instagram i Tinder.

Ciekaw jestem Ci co podrywają na żywo czy zauważyli różnice np teraz a 10 lat temu na bank kiedyś było łatwiej poderwać nawet na ulicy lub w klubie.

#przegryw #rozowepaski #zwiazki #tinder #badoo #hipergamia #p0lka #pieklomezczyzn #pieklokobiet #podrywajzwykopem #podryw #uwodzenie
  • 65
@Kodzirasek: Każda kobieta w dobie internetu robi z siebie tę najlepszą. Od czytania bzdur pokroju „gdy nie tolerujesz mnie gdy jestem najgorsza, nie zasługujesz gdy jestem najlepsza” ze stron dla głupich #!$%@? #!$%@? im się we łbie. Jasne są w porządku laski, z którymi pogadasz o dobrej książce czy filmie ale z reguły są szpetne i wiedzą że wypinanie dupy na insta nie dla nich. Te ładniejsze mają poczucie wartości bo
@Kodzirasek: Problem tkwi w tym że te laski są przekonane że wszystko im się z góry należy. Wszystko przez spermiarzy, którzy są na każde ich skinienie. Postaw obiadek, kup kwiaty, staraj się albo koniec z nami. Mają wszystko więc chcą jeszcze tylko romantycznej miłości jak z filmu i #!$%@?ą spermiarzom taki kit że chcą wrwżliwego chłopca i robią mu przez to nadzieję. Potem wystarczą dwa piwka albo pół litra i daje
@Kodzirasek: ja nie podrywam przez neta bo nie potrafię rozmawiać przez neta z obcymi ludzmi (no chyba że razem w coś gramy) może jest inaczej ale imo tragedi nie ma. piszesz o 10latach wstecz więc może kwesita wieku?
@Kodzirasek: 18 lat temu, gdy zagadałem do laski o numer telefonu, usłyszałem odmowę. No ale gadaliśmy dalej (byliśmy razem w klasie), kilka dni później okazało się że mam kopię filmu który chciała, miałem jej przynieść, ale ciągle zapominałem. W końcu się wkurzyła, ogarnęła od znajomych mój numer telefonu i napisała do mnie rano, przed wyjściem do szkoły. Nie miała zastrzeżonego numeru...

Dziś, 18 lat później, ta sama laska lata za naszą
@Kodzirasek: to nie wiem może ja żyje w jakiejś bańce ¯\_(ツ)_/¯

Jasne są w porządku laski, z którymi pogadasz o dobrej książce czy filmie ale z reguły są szpetne i wiedzą że wypinanie dupy na insta nie dla nich. Te ładniejsze mają poczucie wartości bo od małego mają wpajane że są najlepsze


dla mnie to jest mizoginia

latego lepiej poszukać ukrainki bo one widzą w nas to co polki w Niemcach,