Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
Czy jest jeszcze w tym chorym, spolaryzowanym kraju/świecie miejsce dla "neutralnej" osoby?
Nie jestem ani Tutsi, ani Hutu do #!$%@? nędzy. #!$%@? mnie kościół i katotaliby. #!$%@? mnie ich zapluta nienawiść, obłuda i dzika chęć pieniędzy. #!$%@? mnie LGBT i ich jebnane maskulinizmy, feminizmy, iksy, i #!$%@? wie co tam jeszcze. #!$%@? mnie prawica, #!$%@? mnie lewica. #!$%@? mnie #tvpis, #!$%@? mnie #tvn. Jak tutaj żyć?
Wkirwiają mnie szury z dziwnymi teoriami spiskowymi, #!$%@?ą mnie fanatycy szczepień. #!$%@?ą mnie politycy, księża, stare baby i młode madki, te od bombelków.
Pytanie do ekspertów: czy w świecie totalnej polaryzacji, znajdujecie choć ten najmniejszy kawałek pizzy dla siebie?
#bekazpisu #neuropa #4konserwy #lewackalogika #bekazprawakow #bekazlewactwa #bekazpodludzi #gorzkiezale #zalesie
  • 12
  • Odpowiedz
@cieply_sopel:
W ankiecie masz zazwyczaj TAK lub NIE, czego nie rozumiesz centrysto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie. Politykom na rękę jest tworzyć oblężone twierdze przytulając do siebie elektorat.
Nie wiem czy są jakieś wywody i terminy, ale z tym gównem zbliżamy się do amerykańskiego DEM i REP gdzie nie ma opcji wybierania jakiejkolwiek innej opcji.
  • Odpowiedz
@cieply_sopel: wygląda na to że żyjesz neutralnie, bez swojego miejsca, więc ani nie żyjesz pełnią życia, ani nie jesteś martwy, ot wegetacja :-) więc w pełni zgodnie z Twoją filozofią neutralności i braku opinii. Przynajmniej nie jesteś hipokrytą w tym zakresie :-)
  • Odpowiedz
rwiają mnie szury z dziwnymi teoriami spiskowymi, #!$%@?ą mnie fanatycy szczepień. #!$%@?ą mnie politycy, księża, stare baby i młode madki, te od bombelków.

Pytanie do ekspertów: cz


@cieply_sopel: trzeba poczekać do naturalnej śmierci liderów. A na powaznie, to jesteś liberałem z tego co mówisz. Tylkow Polsce jedyna partia, która miała być liberalna jest zarządzana przez ta swinke lajbauer i to wystarczy za resztę komentarza
  • Odpowiedz
  • 0
@pytlar zgadzam się z tym Panem, polać mu. Nawet jak chciałoby się tą opozycję lubić to niestety nie ma za co, bo często sami przeginają w drugą stronę której już nie mogę znieść, przez co nie mam na kogo głosować (,)
  • Odpowiedz
@cieply_sopel: no lewicowy to na pewno nie jesteś. Chcesz powrotu normalnego świata, gdzie to się jeszcze trzymało i nie było takich absurdów. Chcesz żyć swoim życiem w normalnym otoczeniu, z dala od.polityki

Raczej jesteś umiarkowanie konserwatywny.

Też kiedyś miałem wszystko gdzieś, ale wpychanie na siłę rewolucyjnych zmian i korporacje chcące narzucać #!$%@? trendy troxhę mnie zradykalizowały na prawo
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy o to to, u mnie im więcej lewackiego #!$%@? tym bardziej prawicowy się staje. Chociaż z jednego mnie lewica wyleczyła z kościoła katolickiego bo ostatnio i tak doszedłem do wniosku że ja jestem raczej agnostykiem ale lubię tradycje kościelne
  • Odpowiedz