Wpis z mikrobloga

Jak patrzę na dzisiejszy świat, na te wszystkie wojny zastępcze mocarstw i inne potyczki, czy to w Syrii, Iraku, Ukrainie, Libii, Górskim Karabachu, Gruzji itd. to chcę codziennie dziękować Bogu za urodzenie się w Polsce. Możemy narzekać na nasze władze, na inflację, obrzydliwą propagandę i inne niesprawiedliwości, ale przynajmniej mamy coś najważniejszego - pokój.
#ukraina #rosja #wojna #polska #przemysleniazdupy #przemyslenia
  • 21
@orbitowski
@Brazylia patrzysz przez pryzmat tu i teraz. Nawet nie minęło 100 lat od ostatniej wojny w naszej okolicy a już idioci ja wywołują. A my wcale nie jesteśmy mądrzejsi bo myśleliśmy że wojny już nigdy nie będzie więc nie trzeba się zbroić. Jeszcze 30-40 lat niestety naszego życia i poznamy znowu co to wojna w tej okolicy. Te sprawy rozgrywają Ci co mają plany na następne lata, plany biznesowe. A na
@orbitowski

@Brazylia patrzysz przez pryzmat tu i teraz. Nawet nie minęło 100 lat od ostatniej wojny w naszej okolicy a już idioci ja wywołują. A my wcale nie jesteśmy mądrzejsi bo myśleliśmy że wojny już nigdy nie będzie więc nie trzeba się zbroić. Jeszcze 30-40 lat niestety naszego życia i poznamy znowu co to wojna w tej okolicy. Te sprawy rozgrywają Ci co mają plany na następne lata, plany biznesowe. A na
@Brazylia: no ja nie kumam ludzi co tak narzekaja na polske:
0 powaznych klesk zywiolowych, mimo wszystko kraj 1szego swiata. Zarabiasz glupie 4k i masz normalne zycie i nic Ci nie brakuje. Obecnie zerowa przestepcxosc, spokoj, nie ma terrorystow. W miare ladne dupy, normalni ludzie.
Jasne, zawsze moze byc lepiej ale imo spokojnie top 5% miejsc na swiecie do urodzenia sie
Zarabiasz glupie 4k


@pi73r: no na podkarpaciu to by trzeba na 2 etaty robić żeby te głupie 4k zarobić xD
A jak radą na to ma być "to się przeprowadź do bogatszego województwa" to po co się rozdrabniać, można pojechać trochę bardziej na zachód i zatrzymać się w Niemczech czy Francji.... Ups, ale mieliśmy chwalić Polskę xDDD

dziękować Bogu za urodzenie się w Polsce


@Brazylia: co ma Zeus do tego
Zarabiasz glupie 4k i


@pi73r: wczoraj wrzucano twitta z danymi rządowymi w których połowa ludzi nie zarabia 4000 zł brutto
Gdy patrzeć tak jak nalezy, czyli 4000zł na rękę, to nie zarabia tego 2/3 społeczeństwa, do tego milion ukrów by nie śniły się wyższe zarobki dla zwykłych ludzi.