Wpis z mikrobloga

Idę dzisiaj z moim bombelkiem do starszej pani sąsiadki, która rok temu pomogła mojej żonie przywrócić mu oddech, kiedy się zakrztusił i zrobił się wiotki. Miał wtedy ze dwa miesiące, a ja byłem w pracy. Sąsiadka od tej pory mówi, że on jest też jej wnukiem. Skoro tak, to dzisiaj jest dzień babci. Jak myślicie, ucieszy się?
#dzienbabci #oswiadczenie #dzieci
JudzinStouner - Idę dzisiaj z moim bombelkiem do starszej pani sąsiadki, która rok te...

źródło: comment_16427568583GTHnhJblaW3owEO0tPsym.jpg

Pobierz
  • 130
Serio zdecydowaliście się na dzieci bez przejścia kursu pierwszej pomocy niemowlakowi?

Korespondencyjnie na Jutubie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@mecenasie: Musisz wiedzieć, że mimo 43 lat na karku, nie mam dzieci.

I mimo to wiem czym jest pierwsza pomoc i co należy robić w większości przypadków, żeby pomóc, a nie zaszkodzić. Nauczyłem się tego w harcerstwie, ponad trzydzieści lat temu, potem w szkole ponadpodstawowej.

Co do niemowlaków, to
To jak będzie ktoś wiedział, że śmiałem się w trakcie odpowiedzi a nie już po?


@Ogniste_Jezyki_Sprawiedliwosci: Wszelkie niejasności w pisowni najlepiej rozwiewać poprzez głośne mówienie.

Wyobraź sobie, że w trakcie wypowiadania pytania "Ale po co mnie wołasz?" nie cieszysz mordki, bo w trakcie mówienia ciężko to robić. Pytasz więc i od razu szeroko się uśmiechasz, po zakończeniu mówienia. Wstawiając emotkę przed znak zapytania tworzysz coś niezrozumiałego. Coś, co sugeruje, że śmiejesz