Wpis z mikrobloga

to jest tylko przykład i potwierdzenie że można i to za 200zl. A nawet to będzie lepsze niż ten syf z cateringu. Za 500 można jeść jak lord


@TheArt: no mozna za 50 zl nawet, wystarczy suchy chleb woda zalewac. i nie bedzie to lepsze niz "syf" z cateringu xD to normalne zwykle jedzenie, po prostu robione w wiekszej ilosci. a jest drozej niz sam sobie kupisz z oczywistych wzgledow. ale
@malinq: godzenie się z o wiele gorszą jakością jedzenia już nie mówiąc o smaku żeby co robić? Scrolować fb? Bądźmy szczerzy, to tylko i wyłącznie nieudolność. Gotowanie to świetnie spędzony czas, jest to przyjemność i może być bardzo fajnym sposobem spędzania czasu z rodziną, dziećmi czy partnerem.
@Kieres A ja życzę Ci smacznego. Niejednokrotnie cateringi są naprawdę smaczne. Sam wielokrotnie korzystałem z nich z moją narzeczoną. Ci, co je krytykują to ci, którzy ich nie próbowali albo po prostu boli ich dupa, że kogoś na nie stać. A wcale nie są to duże pieniądze, bo choćby my mieściliśmy się w 3 tysiącach na dwie osoby.
Gotowanie to świetnie spędzony czas, jest to przyjemność i może być bardzo fajnym sposobem spędzania czasu z rodziną, dziećmi czy partnerem.


@TheArt: o nie, jak ktoś może lubić coś innego niż ja?!?!!?

Różne są sytuacje, ja uwielbiam gotować i robię to dobrze. Ale nienawidzę zmywać i jak mi zarobki trochę podskoczą to pewnie sobie będę zamawiał jeśli jakościowo nie będzie najgorzej. Poza tym większość ludzi nawet jak ugotuje dobrze, to niekoniecznie
@FurTemporis: @MarcelFerry: nigdy 3 tys to nie jest mało, mówić tak może tylko mentalny biedak. Jestem niemal pewny że daleko wam do mojej pensji a jednak dla mnie to bardzo dużo żeby to wydawać na podłe jedzenie. I po tym właśnie można odróżnić biedaków od ludzi bogatych, jak ktoś ma pieniądze to nie marnotrawi ich i nie przelicza każdej czynności na roboczogodziny. Jeśli przeliczasz to znaczy że cię nie stać.
@FurTemporis: serio myślisz że w cateringu dostajesz dobre i zdrowe jedzenie? O #!$%@? jaki dzban XDDDDDDDDDD i tak jak napisałem, jeśli musisz przeliczać godziny to znaczy że cię nie stać, odezwij się jak nie będziesz musiał przeliczać ( ͡º ͜ʖ͡º)