Wpis z mikrobloga

sniadanie

2 jajka, chleb, maslo, herbata 2zl

obiad

100g p----i, ziemniaki albo ryz 2zl

kolacja

chleb, pomidor, szynka, jajko 2zl
  • Odpowiedz
@TheArt czy ty dawno w sklepie nie byłeś czy co? Jak jedno jajko kosztuje w Biedronce powyżej 1zl. Tak samo pierś z kurczaka to za 100g minimum 2zl. Reszty nawet nie sprawdzam bo ewidentny troll.
  • Odpowiedz
co? xD spokojnie na normalnych obiadach miesnych przezyjesz za pinset

podstawowy jadlospis


sniadanie

2 jajka, chleb, maslo, herbata 2zl

obiad
  • Odpowiedz
Jeszcze nikt nie wstawił pasty o przeżyciu w Polsce za 100 złotych?

Polska jest najtańszym krajem w Europie i można się tu wyżywić za około 100zł miesiecznie.

Właśnie kończe taki miesiąc za 100zł. Musze powiedzieć, że ani razu nie byłem głodny-ba!-momentami byłem nawet przejedzeony, zapchany.

Nie
  • Odpowiedz
@jasiewsky: najmniej to 1 dzień. Oczywiście im więcej tym taniej wychodzi, ale często pierwszy dzień testowy jest tańszy.
Ale wg. mnie jeden dzień to zbyt mała próbka, żeby przetestować, bo akurat tego dnia mogą posiłki nie podejść, a inne mogą być fajne.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@TheArt: xDDDD
Żadnych warzyw oprócz kolacji, jakże wykwintnej, bo pomidory zima są bardzo drogie xD taka dieta to jest chyba dla chuderlaka 60kg, bo dla mnie to jest zdecydowanie zbyt mało, to raz, a dwa, że wartości odżywczych ma tyle, co kot napłakał. Chleb pewnie najtańszy, biały, zamiast masła to może margaryna? Herbatę to można wziąć jakaś Sage zaparzyć 3 razy xD
Zresztą jesteś takim biedakiem umysłowym, że boli cię
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@swinkapl: to jest tylko przykład i potwierdzenie że można i to za 200zl. A nawet to będzie lepsze niż ten syf z cateringu. Za 500 można jeść jak lord
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@malinq: żeby w cateringu było 2kkcal to trzeba dać z 1500zl a ja dałem przykład za 200 dla tych zjebow co nie umieją wody zagotować
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TheArt: Teraz policz jak to ma się opłacać dla jednej osoby żeby przy okazji to była różnorodna dieta z policzonymi kaloriami i odpowiednimi proporcjami makro a nie jedzenie jednej rzeczy przez cały tydzień. Nie dla rodziny - to oczywiste że im więcej osób do wykarmienia tym bardziej opłaca się samemu być cateringiem dla nich. Jak bajt to 10/10.

@kywmn: za 500 na luzie
  • Odpowiedz