Wpis z mikrobloga

@FurTemporis: tez wlasnie polubilem, świetnie to smakuje, moja umie fajnie przyrządzić w wolnowarze. Za dużo nie ćwicz bo im większy bęben tym wyższy stat społeczny xD
  • Odpowiedz
@TheArt Najlepsze są z grilla. A w sumie każda kombinacja z nimi jest świetna, jeśli jakościowo nie są najtańsze. :D
Według społeczeństwa jestem na najniższym szczeblu, niech rząd uważa mnie za biedaka. :D
  • Odpowiedz
@FurTemporis: wlasnie te co teraz zamowilem to jakas nowa knajpka u nas z daniami z grilla, zobacze co to warte. Ludzie chwalą że tanio i dużo. Ja tam lubię na najniższym szczeblu, przynajmniej nikt nie przychodzi po pożyczki XD
  • Odpowiedz
@Kieres: ja mam teraz maczfita i jest git, smaczne, urozmaicone, dobre owoce, mango itp, Przy aktualnej promce opłaca się mocno.

@TheArt typie, czemu tak bardzo Cię boli to że ktoś żyje po swojemu? Jakieś gadanie że do niczego nie dojdziemy itp xD Dla mnie koszt diety to mała część budżetu, zaoszczędzony czas poświęcam na rozwój siebie, swojego biznesu czy tam odpoczynek.

A gotować umiem, i to bardzo dobrze, ale
  • Odpowiedz
@TheArt W zasadzie najniższy szczebel to aż zachęcanie do pożyczek, toż to w teorii portfel świeci pustkami. :D
Ostatnio zachwycałem się bałkańskim jadłem.. te mięsa, sery.. no niebo w gębie!
  • Odpowiedz