Wpis z mikrobloga

Ech, za miesiąc zamykają część projektu na którym pracuję. Akurat tę część, w której jestem ja (i jeszcze kilkanaście osób) ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Niby będą w tej sytuacji szukać mi nowego projektu. Trzeba będzie na nowo wdrażać się w jakąś inną aplikację, poznawać zespół. Choć dodatkowo kończy mi się tez umowa z końcem stycznia. Trochę się obawiam co będzie.

Nie lubię takich zmian ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#pracbaza #testowanieoprogramowania #it i trochę #zalesie
  • 13
@OrzechowyDzem niby tak. Ale człowiek chciał nabrać trochę więcej expa, wszak jako tester jestem dopiero raptem pre-mid (z półtorej roku doświadczenia).

A może rzeczywiście niepotrzebnie się obawiam ( ͡º ͜ʖ͡º) mimo to, wolę zmiany które są rozłożone choć trochę w czasie. A nie tak znienacka ( )
@MrPickles na pewno nie jest to ultra wygodne, ale weź pod uwagę, że w tej branży jesteś w miarę bezpieczny. To nie bsrman, który z dnia na dzień może dostać zakaz pracy, bo obostrzenia covidowe. A kursy barmańskie swoje kosztują ( )
Chcę tylko powiedzieć, że głowa do góry i powodzenia. Może kiedyś dołączę do tego grona.
@MrPickles: Warto uświadomić sobie, że takich nagłych zmian prawdopodobnie przeżyjesz jeszcze sporo w karierze. To całkiem normalne i zamiast się tym martwić, lepiej zawsze być na to gotowym. W życiu pewne są tylko zmiany ( ͡º ͜ʖ͡º)
odpowiedz


@MrPickles: 4 lata temu jako inżynier jeszcze miałem taką samą sytuację ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z perspektywy czasu to było najlepsze, co się mogło trafić, bo jak miałem wizję, że mnie życie po dupie kopnie zaraz, to się za siebie zabrałem. Także polecam skorzystać z tej motywacji zewnętrznej i się wziąć na podnoszenie kwalifikacji - akurat jako tester masz tu wielkie pole do popisu.
@Morus123 widzisz, dopóki jestem zwykłym manualem który dopiero zaczyna wdrażać SQL i postmana to nie chce szaleć ( ͡ ͜ʖ ͡) popracuje z rok-dwa i wtedy mogę zacząć przebierać na poważnie ( )