Wpis z mikrobloga

#kiciochpyta #podroze #tanieloty #pytanie #hiszpania
Potrzebuję dostać się na samolotem na Teneryfę (ewentualnie kontynent blisko promu) niestety tanie linie lotnicze odpadają bo muszę zabrać psa, więc zostaje LOT. Niestety na infolinię byłem 43 i po pół godz połączenia odpuściłem. Wyszukiwarka w necie jest lipna i nawet nie wiem czy lot lata na wyspe. Jest ktoś w stanie mi pomóc? A może lufthansa bo blisko Berlin, jakiś włóczykij co ogarnia? pomoże?
  • 19
@Pan_Nimbus: tanie linie lotnicze nie przewożą Zwierzat. Każde wpisanie w google trasy kończy się przekierowaniem na dziesiątki portali wyszukująch tanie przeloty xD w LOT nie znalazłem czegoś takiego jak rozkład lotów jedynie wyszukiwarka lotów w której trzeba podać dzień wylotu i powrotu które dla mnie nie są aż tak ważne. A jak podaje z czapy to wyskakuje że nie ma takiego połączenia i tak w kółko...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pie_Czar: To wyszukaj połączenie i zwyczajnie pomiń lowcosty przeglądając wyniki. Przecież to nic trudnego. Oczekujesz, że ktoś to zrobi za ciebie?
@ms93: ok. Spróbuj znaleźć takie połączenie. I sprawdź czy to takie hop siup, nawet jak Ci się uda to nie musisz się tym ze mną dzielić. Nie oczekuje, nawet nie wiesz jak drażni mnie podejście ludzi którzy pytają się o pewne rzeczy które wystarczy wpisać w google. Umiem w internety, ale wyszukanie lotu na Teneryfę LOTem mnie pokonało xD
@Pie_Czar: Berlin - Teneryfa (TFS), TAP Portugal, przesiadka przez Lizbonę, 6 marca - 335 zł, 21 lutego - 339 zł. To najtańsze co mi pokazuje wyszukiwarka do linii tradycyjnych. Sprawdź ich politykę odnośnie psów i ewentualnie będziemy szukać dalej. Albo może przesiadka to problem?
@Pie_Czar to Ci sprzedam myk jakim mój kumpel przewiózł psa na Fuerte. Pozałatwiał sobie zaświadczenia od psychiatry że to tzw service dog. Wykrywa napady lękowe itd i nikt mu nie robił problemów.
@Pan_Nimbus: dzięki. Ryanair tylko psy towarzyszące z jakimiś papierami, eurowings widzę że ma opcję psa do 8 kilo, to już coś! Dzięki za pomoc
@bigger: nie wiem czy zaświadczenie od psychiatry wystarczy bo psy wsparcia emocjonalnego są z tego wykluczone...
@Pie_Czar: znaczy to co ja Ci wysłałem to są loty na dany dzień - pokazało Ci różne, ale tam dalej jest TAP, czyli oferta o której pisałem. TAP to tradycyjny przewoźnik, który pewnie akceptuje zwierzęta - z tradycyjnych mieli najlepszą ofertą. Eurowings to lowcost, a i tak miał wyższą cenę. Jest za to bezpośredni - jeśli wolisz taki to też mogę poszukać, być może da się zoptymalizować cenę.

Ustaw sobie sortowanie