Wpis z mikrobloga

BRAWO #allegro . Dopuścili do obrotu chińskie słuchawki (i wiele innych) Jabra 85t active za 130 złotych z wysyłką z Chin (zgłaszałem, oczywiście olali, podróbki wciąż dostępne już chyba z pół roku) i teraz tak wyglądają opinie pod oryginalnymi słuchawkami, bo opinie na allegro są jakoś dziwnie łączone.

Proponuje zmiany nazwy na allegroexpress
Swoją drogą, że ktoś się spodziewał oryginału oryginału z chin za 25% ceny rynkowej. #bekazpodludzi
#aliexpress #heheszki
chosenon3 - BRAWO #allegro . Dopuścili do obrotu chińskie słuchawki (i wiele innych) ...

źródło: comment_16427026790xIeIg1lC3iL3mMKLRPnLy.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Given: To nie jest jeden link. Tych słuchawek jest od groma na allegro. Zwłaszcza te jabra, bo klepanie ich w chinach jest bardzo popularne. Wystarczy wpisać jabra elite 75t active albo 85t active i przesortować na wysyłkę z Chin i od najniższej ceny i lecieć po kolei.
  • Odpowiedz
@chosenon3 bez czytania komentarzy miałem pisać, że będą zaraz prosić o podanie numeru aukcji. Nie pomyliłem się xDDDDDD

@allegro_pl usuńcie konto. I tak wasza pomoc jest tu zbędna, odpowiadacie na wszystko jak automat i nic nie robicie z syfem na waszym portalu. Ale przynajmniej szekle z prowizji zgadzają się, prawda?
  • Odpowiedz