Wpis z mikrobloga

@SynGilgamesza: Wynika to z prostej sprawy: Katolicyzm odrzuca wszystko co wymyka się choćby na milimetr poza rację polityczną, władzę i narrację jaką w danej nanosekundzie promują.

Jak Chrześcijanin może się obrazić o połączenie symbolu przymierza Boga z człowiekiem z symbolem dobra ludzkiego (Maryja) i odkupienia (Jezus). Wszyscy ze strony oskarżycielskiej powinni dostać po klątwie kościelnej gdyby ktoś tam czytał jeszcze Biblię.
@SynGilgamesza: Jezu to jest dramat, że ludzie widzą w tym jakąś obrazę. Dla mnie jako katolika to jest super, bo religia jest również dla osób LGBT i fajnie jak przez taki gest ktoś z kościoła okazałby wsparcie. Tak to powinno wyglądać. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@SynGilgamesza: a tak zupełnie szczerze to może przestaniecie się w tym kraju obrzucać błotem? Jeśli ktoś chce żeby do niego mówić she/her, to z szacunku nie będę zwracała się inaczej (bo to dla niej obraźliwe). Jeśli ktoś chodzi do kościoła i ma swoje przekonania, nie będę ozdabiała ważnych dla niego znaków/obrazów/cokolwiek tęczą (która jest dla niego obraźliwa). To jest aż tak proste. 90% kraju nie wyszło mentalnie z przedszkola.
@SynGilgamesza: Jezu to jest dramat, że ludzie widzą w tym jakąś obrazę. Dla mnie jako katolika to jest super, bo religia jest również dla osób LGBT i fajnie jak przez taki gest ktoś z kościoła okazałby wsparcie. Tak to powinno wyglądać. ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@erixon: Ludzie należący do mniejszości seksualnych są wspierani przez KK tak jak wszyscy - pokaż mi że nie.
Tęcza to nie