Wpis z mikrobloga

Wyobraźcie sobie, że są ludzie, którzy wstają o 5:00 rano, na pół śpiąco idą w mrozie do samochodu, skrobią szyby, potem jadą gdzieś do jakiegoś magazynu czy do innej fabryki smrodu na zadupie pod miastem i tyrają tam z jakimiś prostymi ludźmi fizycznie, przy akopaniamencie przekleństw, w hałasie, w pyle i smrodzie i zarabiają za to #!$%@? 4 koła xD
Brzmi jak jakaś alternatywna rzeczywistość. Wracają o 15:00 do chaty i nie mają na nic siły tylko zjeść obiad i przed tv i tak dzień w dzień. jaaaapieeeeerrrrr...

#przegryw #programowanie #programista15k #pracbaza #januszex
  • 196
Wyobraźcie sobie, że są ludzie, którzy wstają o 5:00 rano, na pół śpiąco idą w mrozie do samochodu, skrobią szyby, potem jadą gdzieś do jakiegoś magazynu czy do innej fabryki smrodu na zadupie pod miastem i tyrają tam z jakimiś prostymi ludźmi fizycznie, przy akopaniamencie przekleństw, w hałasie, w pyle i smrodzie i zarabiają za to #!$%@? 4 koła xD

Brzmi jak jakaś alternatywna rzeczywistość. Wracają o 15:00 do chaty i nie
@dielel_: wydaje mi się, że te 3k to było kilka lat temu. Teraz po inflacji to chyba raczej 4k na rękę. Oczywiście to zależy od tego czy np. masz kredyt czy mieszkanie po babci ( ͡° ͜ʖ ͡°). Z 3k na rękę jak masz kredyt albo wynajmujesz mieszkanie to dużo nie odłożysz, nie mówiąc już o jakimś inwestowaniu.
@kobrys13: @sikalafou: kobrys dawaj namiary na firmę kuzyna - zrobisz mu darmową reklamę. Chętnie to sprawdzę - pomimo że w innej branży robię, ale do naszych wyrobów zamawiam miesięcznie na kwotę ok 40-50k takich elementów robionych na numerykach.

Ciężko mi w to uwierzyć, bo żeby zarobić 10 mln złotych w biznesie produkcyjnym trzeba obrócić około 50 mln, a akurat konkurencja w zakładach obróbki CNC jest potężna - już pomijam fakt
@Klimbert: Hmmm to też zależy głównie jak żyjesz, ja mam mieszkanie już spłacone, mój wydatek obowiązkowy miesięczny na życie to 800zł dodatkowo gotuję w domu, bardzo mało ciuchów kupuje, całe dnie spędzam na szukaniu promocji to potrafię z żoną przeżyć za 2000zł miesięcznie. Ale realnie wychodzi z 3k zł miesięcznie. Ale to moje zboczenie i pilnowanie wydatków. W weekend potrafię pojechać do 6 biedronek żeby zakupić cocacoli zapas na rok :)
@dielel_: no to trochę hardkorowo przyznam :-) Ale też gratuluję - mnie się nie chce przeglądać tych gazetek, po prostu robię zakupy w pierwszym lepszym markecie.
Ale zgadzam się z tym - jak mieszkanie masz spłącone i nie masz kredytów to 3k Ci wystarczy.
@mp4s: Firma FrezPol która - no jest ich kilka ;-)

Kasę zdobywasz że zleceń ale i z dotacji - jak masz ogarnięte źródło i osobę od tego to jest to drugi nieprzerwany strumień.

Kuzyn miał bing-banga bo wszedł w współpracę z firmą która naprawia maszyny dla przemysłu. Robi pojedyncze sztuki za gruby hajs a nie produkcję liniowa.
ma #!$%@? na twoje reklamy jak już ma lambo i maclarena w garażu tak się tokarz dorobił ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@sikalafou: McLarenanma.inny gość którego znam. Kuknij na YT Zaharoff sprzed kilku lat - tam gość opowiada swoją historię
@kobrys13: w dupie mam bajeczki z jutuba pokolorowane na plecach starych prywaciarzy co się podorabiali na przemianach ustrojowych a ich synkowie opowiadają fairy Tales naiwnym nastolatkom u zaharego i tym podobnym.
Od tokarza do milionera.
Otworzyłby jeden z drugim Excela #!$%@? na 10 min i policzył skalę co to znaczy wyjść z zarabiania 3500 na łapę do biznesu wartego miliony.
Szkoda ryja strzepic. Lepiej wierzyć w historyjki od pucybuta do milionera
@sikalafou: Ty faktycznie stary grzyb jesteś.

Nawet nie wykonałeś nic coby zweryfikować moje 'brednie'. Ja ci tylko napiszę że to coas.na tym lipnym YT to sama prawda :)

Ale ty i tka wiesz lepiej.

Idź głosuj na PiS i lewicę to ci socjalu więcej skapnie :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sikalafou: jak pracowałem normalnie a nie zdalnie to wstawałem o 4 żeby dojechać na 6. Słabo było w sumie tak do 4:20, potem już się żyje normalnie