Wpis z mikrobloga

Wyobraźcie sobie, że są ludzie, którzy wstają o 5:00 rano, na pół śpiąco idą w mrozie do samochodu, skrobią szyby, potem jadą gdzieś do jakiegoś magazynu czy do innej fabryki smrodu na zadupie pod miastem i tyrają tam z jakimiś prostymi ludźmi fizycznie, przy akopaniamencie przekleństw, w hałasie, w pyle i smrodzie i zarabiają za to #!$%@? 4 koła xD
Brzmi jak jakaś alternatywna rzeczywistość. Wracają o 15:00 do chaty i nie mają na nic siły tylko zjeść obiad i przed tv i tak dzień w dzień. jaaaapieeeeerrrrr...

#przegryw #programowanie #programista15k #pracbaza #januszex
  • 196
  • Odpowiedz
Więc tak, historyjki o kuzynach tokarzach, budujących wielomilionowe biznesy do 35 roku życia wsadzam między bajki.


@sikalafou: To uwierz mi, że znam osobiście takich 3 gości co im po prostu siadły biznesy CNC.
Jeden z nich to mój kuzyn - sąsiad, o którym wspominałem.

Drugi ma chyba nawet większą firmę w Pruszkowie pod Warszawą. A na pewno wozi się droższymy autami.

A trzeciego wielu zna bo nawet Zahar OFF robił z
  • Odpowiedz
@kobrys13: Nie znasz historii tych ludzi to nie gadaj bzdur. Idź będąc gołodupcem jebiącym fizycznie po kredyt albo leasing maszyny za 1-2 mln. Bądź ty chłopie poważny.
Piękne są te opowiastki od zera do milionera na youtubach... "zbierałem puszki, dorabiałem w glovo, a potem kupiłem ziemie pod Warszawą i wybudowałem magazyny" xD
Wiem, że to na dzieciakach robi wrażenie, ale świat wygląda trochę inaczej jak się zajrzy pod spód i zobaczy
  • Odpowiedz
przekleństw, w hałasie, w pyle i smrodzie i zarabiają za to #!$%@? 4 koła xD


@sikalafou: Szczerze? Fabryka smrodu za 4k na rękę wydaje się bardziej kusząca, niż czysta praca "z klientem" za 5k ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz