Wpis z mikrobloga

Czyli to juz pewne, dziś zostanę ojcem! o ja k----e, łapy latają jak staremu alkoholikowi, zaraz do pracy, i nie wiem co dalej XD przedwczesny poród 34 tydzien no k---a, jestem mocno zaskoczony...zszokowany, nie potrafie myslec xD Do tego nocka bez snu,pije 4 kawę obym k---a nie padł XD
#tacierzynstwo #niebieskiepaski #rodzicielstwo
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Od 7 miesięcy mam bombelka i powiem tak. Rodzcielatwo i ojcostwo jest zajebiste, gorzej dopiero sje robi jak żonę ze szpitala wypuszcza
  • Odpowiedz
@kaaban: ja Ci mogę pomóc z wyjawieniem tego sekretu, pandemia pandemią, a życie musi toczyc się dalej. Czekaliśmy z dzieckiem aż będziemy mieć stabilna sytuację finansową i kupione mieszkanie, teraz mam już 31 lat, mam czekać ch*j wie ile, zeby pandemia była opanowana? Stracić swoje złote lata na powiększanie rodziny, jak widzę, że to się nie skończy tak szybko, bo większość ludzi to jełopy i szury, którym szczepionka odbiera wolność?
  • Odpowiedz
dlaczego mam doplacac do kogokolwiek w podatkach? jak zarabia to niech płaci za bombla z własnej kieszeni


@NPD_Vulnerable_type_borderline_28: to w---------j gdzieś do Somalii czy innego uga buga trzeciego świata gdzie nie ma żadnego systemu opieki, na nic i na nikogo nie płacisz i o-------l się od cywilizowanych rozwiązań.
  • Odpowiedz
@kaaban: np sa juz mocno po 30 i kazdy rok czekania wiecej , zmniejsza szanse na dziecko? Moje urodzilo sie miesiac temu, sie zaszczepilismy po prostu, a w szpitalu nosilem kombinezom i maseczke, nic nie zrobila pandemia. Ba, nawet lepiej, bo dzieki niej mam 100% zdalna prace non stop i pomagam w domu
  • Odpowiedz
@Drezv: żadne specjalne dogrzewanie. Trzymajcie taką temperaturę jak mieliście. W łazience podczas kąpieli tez nie trzeba grzać do miliona stopni.
  • Odpowiedz