Wpis z mikrobloga

@Disegno: Pis padnie i na jego miejsce wejdzie konfederacja, jako jedyni mają ludzi którzy sensownie mówią o obecnym kryzysie.

Nie wiem czy dzięki temu będzie lepiej, ale jeżeli zdobędą większość to będzie to najciekawsza kadencja w historii tego kraju.
Ten budynek nie wytrzyma obecnosci 40 konfiarzy w środku XD


@Alex_mski:
Spokojnie, ze 30 w tydzień po wyborach dołączy do PiS i odkryje w sobie powołanie do zarządzania spółkami skarbu państwa ;)
A Tuska za co?


@Serrrek chociażby za śledztwo smoleńskie, za uchodźców, za Nowaka, było więcej ale już nawet nie pamiętam. Lepsi niż PiS ale ciągle do dupy.

@Evies1980:

Jeśli to na awatarze to ty, to jesteś głupsza niż wyglądasz, a to spore osiągnięcie XDD
Nie ma co się podniecać, bo przedstawiono mandaty przydzielone na podstawie średniej. Normalnie byłaby zastosowana reguła D'Honta i PIS ma 50%
@Pan_Janusz: Konfadebile przynajmniej poruszają wiele tematów dziejących się w tym cyrku zwanym Sejmem. Zauważ, że w wielu kwestiach jako jedyni mówią innym głosem niż reszta bandy. Ja wiem, że jeśli doszliby do władzy i zaczęli spełniać swoje wyborcze postulaty to mielibyśmy drugi PiS, ale wolę mieć tam 40 konfadebili, niż po raz kolejny samych cwaniaków przyssanych do koryta od wielu lat, którzy tylko zmieniają się władzą co kilka lat i ewentualnie