Wpis z mikrobloga

@Disegno: lewica z pisem (z wyjątkiem aborcji), konfa z pisem (bez wyjątków), a hołownia też się szybko sprzeda, bo to jednak zgrupowanie totalnie bez wyrazu, więc zrobią Kukiza jak trzeba będzie

nie ma co sobie robić nadziei, teraz dopiero zaczyna się upadek tego kraju - ja bym dał pisowi porządzić, bo przejmować władzę w takim kryzysie to bez sensu tak szczerze - cały kryzys będzie uznany za Twoją winę i
  • Odpowiedz
  • 0
@Disegno jeżeli z czegoś takiego sformowałby się rząd to ludzie szybko by zatęsknili za PiSem. Przecież to nie ma prawa bytu i taka kadencja oznaczałaby dymy stulecia xD.
  • Odpowiedz
@1996kutno: 1996 i nie wyrosłeś z korwinizmów? ja również 96' i również popierałem korwina w gimnazjum i początek liceum. Ale potem wyjechałem na studia ze wsi do miasta, poznałem nieco ludzi. Potem poszedłem do pracy i teraz widzę, jak naiwny byłem w okresie dojrzewania i pierwszych zainteresowań polityką. U ciebie ten proces wolniej przebiega najwidoczniej
  • Odpowiedz
Konfederacja komu pomaga?? Bo moim zdaniem jest najwiekszym przeciwnikiem dla kazdej partii politycznej w tym kraju


@1996kutno: konfederacja ma z pisem wspólne wartości światopoglądowe a razemki mają z pisem wspólne wartości gospodarcze. Dlatego pis będzie rządził dalej bo sie dogadają. Obie te partie prędzej dogadają sie z pisem niż z partiami "liberalnymi" bo z nimi nie mają ŻADNYCH wartości wspólnych.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Disegno: ale lewactwa tu nasrało, w sumie nie dziwię się że krytykują konfe bo to największy wróg PiSu i jedyna realna siła, więc lewaki w kupie siła to tańczą tak jak PiS zagra.
  • Odpowiedz
@Disegno: Oby oby oby. I niech skończy na śmietniku historii tak samo każdy lewak, który będzie chciał robić PRL z Polski przez podwyżki podatków dla ludzi pracujących i firm.
  • Odpowiedz
@marfi Po pierwsze z tego co slyszalem wyrasta sie z lewactwa. Po drugie mam kilka sprzecznych pogladow z konfederacja i nie jestem korwinistom, ale konfa przynajmniej jako jedyna walczy o wolnosc czlowieka chociazby w zwiazku z segregacja sanitarna oraz o szarego kowalskiego prowadzacego swoj maly biznes. Po trzecie konfederacja jest notorycznie atakowana przez media glownego scieku i fb (ostatnio usunieta bezpodstawnie strona za falszywe statystyki na temat covid19, ktore okazaly sie
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: Konfederacja jako jedyna na scenie politycznej jest prawica, nie ma takich samych wartosci co PiS, poniewaz PiS wyznaje polityke rozdawnicza, czyli blizej im do centro lewicy, niz prawicy. Druga sprawa to uklad magdalenkowy, my nie ruszamy waszych, wy naszych, nie widzisz tutaj przekretu politycznego?
  • Odpowiedz
@cyjannn: Nie chcialbys zebym ci wyslal filmiki co robia z abortowanymi cialami w usa, po drugie dziecku, ktorego matka chce usmiercic zabierana jest wolnosc do decydowaniu o wlasnym zyciu. Zawsze patrzycie na ta strone pokrzywdzona, a nie na dziecko. Po trzecie dodam, ze uklad nerwowy u dziecka zachodzi w momencie poczecia. Jesli chodzi o lextvn to konfederacja sie wstrzymala.
  • Odpowiedz