Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@marfi: poszedłeś do pracy a mimo to nadal głosujesz na zamordystow podatkowych? Jeszcze mi może powiesz że na lewicę? XDD z rozumowaniem u ciebie słabo.
  • Odpowiedz
Do tego tania kiełbasa, pół litra na głowę i p--o na kaca ( ͡° ͜ʖ ͡°)

... pamietacie kto tak śpiewał?


@PDCCH: Chyba jakaś szmata ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Disegno: Do zmiany wyników wyborów nie posuną się tak samo jak do podsłuchiwania kogo popadnie.
A "uchronią" nas niezależni obserwatorzy, tak jak "uchronili" Rosję, Białoruś i innych.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Disegno: Wyciągnie trzydziestukilku Konfiarzy, przekupi się PSL i elo. Już nie wspomnę o takich woltach, jak Pawłowska w obecnej kadencji
  • Odpowiedz
@footix: Co wy macie za syndrom wyparcia to ja nie wiem xD. Teraz PSL od dwóch lat nie przyjmuje oferty od PiS, a przyjmie po zwycięstwie wyborczym, tak? PiS tonie i to jest fakt, żaden PSL nie będzie ich ratować.
  • Odpowiedz
Konfederacja jako jedyna na scenie politycznej jest prawica, nie ma takich samych wartosci co PiS, poniewaz PiS wyznaje polityke rozdawnicza,


@1996kutno: światopoglądowo konfederacja == pis. Dlatego wspierają ich w kwestiach takich jak aborcja itp. O gospodarce mi tu wiecej nie pisz bo juz napisałem ze są zgodni ŚWIATOPOGLĄDOWO a nie godpodarczo. Ale dla prawaka zawsze gospodarka jest mniej ważna niż światopogląd, dlatego konfederaci wejdą z nimi w koalicje.

Druga sprawa
  • Odpowiedz