Wpis z mikrobloga

chociażby za śledztwo smoleńskie, za uchodźców, za Nowaka, było więcej ale już nawet nie pamiętam. Lepsi niż PiS ale ciągle do dupy


@Evies1980: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
Dlatego wspierają ich w kwestiach takich jak aborcja itp. O gospodarce mi tu wiecej nie pisz bo juz napisałem ze są zgodni ŚWIATOPOGLĄDOWO

@TurboDynamo: Żadnej innej zgodności światopoglądowej nie potrafisz wymienić. Jak głosowali nad konwencją stambulską to lewica dziękowała karakanom za poparcie tego gówna
  • Odpowiedz
Żadnej innej zgodności światopoglądowej nie potrafisz wymienić.


@bastek66: oczywiscie że potrafie, podałem po prostu jeden przykład xD nie bede dla jakiegoś debila z neta sie produkował xDDDDD

Jak głosowali nad konwencją stambulską to lewica dziękowała karakanom za poparcie tego gówna


@bastek66: no i to ma świadczyć o tym że konfederacja nie jest z pisem zgodna światopoglądowo? xD że razem nie bronili kościółków? xDDDDDDDDDDD mam ci wyslać zdjecie MERYTORYCZNEGO
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: Co może jeszcze powiesz że poszedł tam na wezwanie karakana? Zdjęcie było zrobione dzień przed słowami kaczelnika.
W konfie nawet Braun jest przeciwnikiem religii w szkołach.
  • Odpowiedz
Co może jeszcze powiesz że poszedł tam na wezwanie karakana?


@bastek66: no tak bo to nie karakan wezwał prawicowych półgłówków do obrony kościołow xDDDDDDDDDD

Zdjęcie było zrobione dzień przed słowami
  • Odpowiedz
no tak bo to nie karakan wezwał prawicowych półgłówków do obrony kościołow xDDDDDDDDDD

@TurboDynamo: Mógł se wezwać ale Mentzen był tam wcześniej.

i co z tego? stał tam razem ze swoimi pisowskimi braćmi

Niezłe urojenia. Tylko pisowcy są katolikami.
  • Odpowiedz
nie każdy katolik poszedl stać pod kościołem jak debil. Śmiem twierdzić że znaczna mniejszosc Polskich katolików to zrobiła. Tylko debile, mądrzy zostali w domu.

@TurboDynamo: Zgodnie z twoją logiką tylko debile protestowali przeciwko np. zmianom prawa aborcyjnego. Mądrzy zostali w domu.

akurat ja nie tworze sobie sam nierealnych lęków jak prawaki bojce sie arabów których tu nie ma albo gejów xD wiec sie nie boje żadnego batożenia bo w przeciwieństwie
  • Odpowiedz
Zgodnie z twoją logiką tylko debile protestowali przeciwko np. zmianom prawa aborcyjnego. Mądrzy zostali w domu.


@bastek66: protest przeciwko prawu aborcyjnemu był przeprowadzony przeciw czemuś faktycznemu. Obrona kościoła była zorganizowana przeciwko urojonemu zagrożeniu. Kobietom ograniczono prawa a Bóg sie nie obrazi jak napiszesz sprayem cos na murze. Bóg nawet by to pochwalił bo w kościele katolickim dawno już Boga nie ma. Jeśli Bóg istnieje to potępia kościół katolicki który jest
  • Odpowiedz
protest przeciwko prawu aborcyjnemu był przeprowadzony przeciw czemuś faktycznemu. Obrona kościoła była zorganizowana przeciwko urojonemu zagrożeniu.

@TurboDynamo: I gówno dały te protesty.

Kobietom ograniczono prawa a Bóg sie nie obrazi jak napiszesz sprayem cos na murze. Bóg nawet by to pochwalił bo w kościele katolickim dawno już Boga nie ma.

Mam nadzieję że nie pochwalasz wandalizmu( ͡°
  • Odpowiedz
@Evies1980: tak, bo tylko tyle umiem napisać, jeżeli uważasz że należy zamknąc Tuska za uchodźców (sic), komisje smoleńską i Nowaka (double XDD), to zdecydowanie masz coś z głową i jedynie kto powinien zamknąć to ty morde. Dopisz jeszcze o Amber goldzie i OFE XDDDDDD
  • Odpowiedz
oczywiście że pochwalam w słusznej sprawie. Tu wandalizm był usprawiedliwiony tak samo jak pisanie na murach pod okupacją Niemiecką oraz za czasów komuny

@TurboDynamo: No tak bo teraz księża rozstrzeliwują peowców a pisowcy trzymają libków w obozach koncentracyjnych. Lecz się kamil.

nie rozmawiamy o lewicy tylko o konfederacji. Ja wole zeby obu tych ugrupowań w sejmie nie było a żeby rządziły partie nazywane przez lewaków "libkami".

Do ciebie nie dociera
  • Odpowiedz
@Evies1980: JKM TYLKO JKM JKM NAS ZBAWI ZERO PODATKOW POWTARZAM ZERO PODATKOW W POLSCE ZAPANUJE ELDORADO WIECEJ PIENIEDZY W KIESZENIACH POLAKOW POWTARZAM ZERO PODATKOW I ZAKAZ ABORCJI RASIZM SZOWINIZM HOMOFOBIA W PAKIECIE POLSKA BEDZIE WRESZCIE RAJEM NA ZIEMI I KAZDY BEDZIE MIAL BRON, ALE NIKT NIE BEDZIE UZTWAL BO POWTARZAM ZERO PODATKOW ZERO ZMARTWIEN RAJ NA ZIEMI PANIMAJESZ GRISZA ETO WOT BUDOET RAJ NA ZIEMLJI PUTINUSZKA BUDIET NASZYM PANOCZKIEM I
  • Odpowiedz