Wpis z mikrobloga

Dzień dobry!

Wybieram się w niedługim czasie do tego pięknego miasta i w związku z tym mam kilka pytań do osób które tam na co dzień przebywają ( ͡º ͜ʖ͡º)

1. Unikać tramwajów, wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. Szukam nietuzinkowej restauracji (dzwoniłem do stołu na szewskiej ale niestety nie mają dostępnego stolika w tym terminie) Dlatego pytanko: czy poleci ktoś jakąś ciekawa restauracje? Byle nie kuchnia polska ;p bardziej zależy nam na spróbowaniu wielu smaków czy nowych dań także restauracja typu food sharing jak najbardziej wchodzi w grę, ewentualnie coś z kuchni fusion albo korean BBQ - o ile jest jakieś dobre. Potrzebuje 3 różnych na 3dni ;)
3. Ogród japoński oraz zoo o tej porze roku są warte odwiedzenia?
4. Czy kręgle w Miraż to naprawdę taki syf jak piszą i tylko skytower wchodzi w grę?
5. Jakieś gokarty godne polecenia?
6. Najpopularniejsze kluby to?

Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi, mega mi to pomoże w zaplanowaniu wyjazdu ;)

#kiciochpyta #wroclaw
  • 20
@Frasiu: 2. obczaj ta tagu #wroclaw
Z takich fajniejszych, które imo warto spróbować, a co nie jest burgerem/pizzą to Thali, Nafta, Woosabi, Młoda Polska (mimo wszystko)

3. Ogród japoński o tej porze to nie bardzo, zobaczysz tylko krzaki. Najładniej tam jest na wiosnę. Ale sam park szczytnicki, w którym się znajduje jest bardzo fajnym miejscem na spacery. Zoo jak lubisz to też spoko, Afrykarium o każdej porze roku takie samo.

4.
@Frasiu:

2. Szukam nietuzinkowej restauracji (dzwoniłem do stołu na szewskiej ale niestety nie mają dostępnego stolika w tym terminie) Dlatego pytanko: czy poleci ktoś jakąś ciekawa restauracje? Byle nie kuchnia polska ;p bardziej zależy nam na spróbowaniu wielu smaków czy nowych dań także restauracja typu food sharing jak najbardziej wchodzi w grę, ewentualnie coś z kuchni fusion albo korean BBQ - o ile jest jakieś dobre. Potrzebuje 3 różnych na 3dni
@Frasiu: Mieszkam we Wrocławiu,a w ogóle nie znałam tego miejsca i w życiu bym tam nie poszła, niebieskiemu kumpel je polecił pod kątem kolacji na specjalną okaze. My tam byliśmy we wrześniu 2020 więc jakiś czas temu. Braliśmy kolację 7 dań, porcje są tak pomyślane, żeby je zjeść, to nie jest 7 giga schabowych z ziemniakami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak skorzystasz, to daj znać czy trzymają
@Frasiu A sprawdziłeś to co Ci poleciłem? Bo w noriko masz omakase, lepiej nie będzie. Ragu to z kolei sztos w makaronach i włoskiej kuchni, Papi bardzo udane doświadczenie meksykańskie, w którym również przechodzisz przez całe menu, trochę jak na degustacji. A Nafta to restauracja bez adresu, do której dostajesz instrukcję tuż przed rezerwacją. Wszystko będzie fajnym doświadczeniem.
@Iudex: Tak, do Ragu idziemy w ostatni dzien- to juz pewne. Co do Papi wlasnie chyba też odwiedzimy gdyż można zamówić praktycznie całe menu tak jak piszesz a my czegoś takiego szukamy ;)
Jak bez adresu jak google mi co innego pokazuje ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Iudex: to na samym poczatku bylo tak - od pandemi maja podany adres
@Frasiu: Korean BBQ masz dobre w Galbi na Zwycieskiej, podobno Korill daje rade (kolo nafty) ale jeszcze nie bylem
Mloda polska jest mega sztosem wiec mimo ze polska kuchni nie polecam sprawdzic( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ragu jest w #!$%@? nie rowne - raz zwala z nog raz jest byle jak
Pizza to Iggy/vaffa/oliwa
@keram-us: Dzieki wielkie za tak szczegółowy komentarz! Wezmiemy wszystko co napisales pod uwage i wspolnie podejmiemy decyzje (;
Ja bylem w zoo, ale 2 osoby od nas nie byly i nalegaja. Myslisz, ze warto wydac 60zl za bilet zeby tak naprawdę zobaczyc tylko afrykarium? Bo zwierzeta na zewnatrz pewnie nie beda tak dobrze "widoczne" jak w sezonie letnim.
Kolejkowo/Hydropolis i Skytower mam juz na liscie dlatego nie pytalem w ogole o