Wpis z mikrobloga

@venomik: Ehh amatorzy pchają się w rozmowy XD mam nadzieje ze niedlugo wejdzie obowiazkowa licencja do zaliczenia, zeby móc pisać z innymi ludźmi.

@dnljr: przecież theme jest dla dwóch osób, ustawiła go różowa. Zresztą, mi nie przeszkadza mieć takiego motywu z dziewczyną
  • Odpowiedz
@Goronco: jeśli to nie fejk
- przestań wysyłać te #!$%@? emotki, bo tylko pokazujesz że A ci zależy, B jesteś kukoldem
- powiedz, że jak nie leci z tobą, to zabierzesz kogoś innego albo sam i nara.

z laskami się pisze krótko, zawsze
ZAWSZE #!$%@?

i zmień tło i napisz coś o jej roszczeniowości
najlepiej zmień tło i napisz, że musisz to przemyśleć

i odpisz min jutro

zrób to
  • Odpowiedz
@Goronco: powiem ci, że bardzo dużo piszę z laskami przeróżnego typu i im mniej emotek tym lepiej
im krótsza i konkretniejsza wiadomość, tym lepsza
jak chcesz się rozpisać, to lepiej się spotkać

najlepiej zgrywać takiego, co nie ma czasu nic pisać i mu się nie chce

i to nie jest tak, że piszę z laskami 2-5/10. Ostatnio byłem z laską na weselu taką 9,5/10.
No i piszę też z inteligentymi i
  • Odpowiedz
w przypadku tak tanich biletów to jest czasem nawet pięciokrotna przebitka,


@Babojadek: ja poleciałem na majorkę w dwie strony za 2 euro na weekend. To chyba jedyna dobra rzecz, którą zawdzięczam wykopowi :)
  • Odpowiedz
@jariosalieri ja przeważnie też, jeśli gdzieś latam to cena maxymalana którą place za bilety w obie strony to 200 złoty, w zeszłym roku odbyłam 5 podróży i uwielbiam te tanie linie lotnicze (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Babojadek: Chyba, że doliczysz cene bagażu podręcznego który chcesz wziąć + transport z lotniska oddalonego od docelowego miasta o 50km i wychodzi, że jaak znajdziesz na promocji w LOT bliet to wychodzi podobnie co wizzar czy rayanair tylko nikt Ci zdrapek nie sprzedaje nad głową xD

Tu dla przykładu to Treviso a nie Wenecja, więc transport pewnie 50-100zł w dwie strrony do Wenecji. Dodaj 200zł za bagaż podręcznyi wychodzi 300zł za
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@venomik: ogólnie całą rozmowa #!$%@? fejkiem -zadaje pytanie Ryanair czy Wizzair żeby później napisać, że MINIMUM Lufthansa
-kto na pytanie jakimi liniami lecimy odpowiada "Ryanair a czemu?" jakby to było jakieś dziwne pytanie.
  • Odpowiedz
@Goronco: następnym razem prywatny odrzutowiec wynajmij xD rozumiem, że w PKSie jest wygodniej niż w Wizzarze czy Ryanerze ale bez przesady. Na takie krótkie loty i za takie pieniądze to nie ma co wybrzydzać. Współczuje trochę, że takim tekstem Ci rzuciła. Ja bym z taką różową nie wytrzymał.
  • Odpowiedz