Wpis z mikrobloga

@Goronco: najlepsze jest to, że tam normalnie są przekąski i "wózek" dosyć często jeździ po pokładzie xd. Ostatnio lecieliśmy do Barcelony i z powrotem właśnie Raynair, i było zajebiście. Zero smrodu czy czegokolwiek, przekąski i alko co chwilę wózek, nie wiem skąd takie wymysły ale okej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Goronco: Ciekawe, czy na lotnisko dojeżdża pociągiem z wagonami sypialnymi i restauracyjnymi klasy biznes, czy kiblem, bądź autobusem zbiorkomu.
  • Odpowiedz
@Beszczebelny: przybij piątkę :)

@aukolb Co do tego, że baba nie zmieści się w podręczny plecak, nie masz racji :) Lecę teraz do Portugalii na 5 dni - 4 laski i każda z nas bierze tylko plecak. I nie wynika to ze skąpstwa (jakby co zawsze idzie przecież dokupić bagaż), tylko więcej nie potrzebujemy. I często tak się pakuję, niezależnie od sezonu i celu podróży. Polecam ten styl życia
  • Odpowiedz
mogę Ci powiedzieć, że leciałam w zimę oraz w latwo tylko z podręcznym plecakiem, także uwierz da się zabrać wszystkie potrzebne rzeczy w każdą porę roku ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Babojadek: Jako bagaż podręczny mieści się plecak turystyczny 50l z Decathlonu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nigdy nikt na świecie nie miał o niego problemu, byle nie szaleć z wagą. #cebuladeals
  • Odpowiedz
@XpedobearX: tak, znam ten patent - do Szkocji kilka lat temu z takim leciałam, wystarczy wyciągnąć stelaż. Teraz, gdy linie zmniejszyły rozmiar podręcznego, mam plecak, który mi w zupełności wystarcza 40x30 cm i w ogóle nie wzbudza zainteresowania służb, a ja pakuję się bez spiny :)
  • Odpowiedz