Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się, czy to moja bańka informacyjna, czy rzeczywiście tak jest. Mianowicie nie macie wrażenia, że za rządów PO budowało się mnóstwo rzeczy? Na każdym kroku nowe dworce, drogi szybkiego ruchu, lotniska, mosty, jakieś baseny, stadiony, muzea, ogólnie miasta mega się zmieniały z roku na rok.
A teraz? Wszystko wygląda identycznie tak samo jak 5 lat temu. Nie wybudowało się totalnie nic nowego.

#bekazpisu #tvpis #gospodarka #tusk
  • 27
@Disegno: no jak za PO zbudowali wszystko, to teraz już nie ma czego (σ ͜ʖσ) a serio to chyba teraz cały hajs leci na modernizację infrastruktury na wsiach, a nie miastach, żeby wyborcy widzieli
@Edisonof: weź nie odwracaj kota ogonem, boom na rynku nieruchomości jest, ale co ma państwo do tego? Państwo PiS miało zbudować milion mieszkań i jak ze wszystkim co wymaga odrobiny wysiłku, zesrało się a nie zbudowało. I wcale nie uważam tej dzikiej urbanistyki po polsku za coś pozytywnego.
OP mówi o inwestycjach publicznych: stadiony, muzea, dworce, obiekty użyteczności publicznej. Gdzie to jest? Samorządy nie mają za co, a władza tylko raz
@raven_raven:Revo pisał, że się nic nie zmieniło od 10 lat, nie widziałem w jego wpisie polityki tylko ogólne stwierdzenie i do tego się odniosłem a odnosząc się do mitycznej wali PO PIS, to za PO budowano dużo min stadiony i drogi na Euro, za PiSu budują głównie drogi ale i muzeum Piłsudskiego w Sulejówku powstało za olbrzymie pieniądze, stadiony już są, po co je budować skoro te w większości stoją puste.
@Edisonof: warszawa główna nie jest nowym dworcem tylko przywrócona została do działa :) A dalej remontu lini średnicowej jak nie ma tak nie ma. A i linie miedzy Waw Wschodnią a Otwockiem którą mieli remontować od 2018 nawet nie ruszyli.