Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 32 lata, wyglądam młodziej (i nieco lepiej niż przeciętny Polak), mam ustabilizowaną sytuację zawodową i pewne doświadczenie z kobietami, interesują mnie trwałe, długoterminowe, czułe związki. Gdzie szukać skromnej, lojalnej dziewczyny (najchętniej dziewicy) w wieku 18-20 lat do takiej relacji? Uprzedzając komentarze: tak, zależy mi na niższym wieku partnerki, wierzę w miłość przypominającą taką "licealną/szczczenięcą". Nie interesują mnie kobiety po kilku latach "wyszumiania się" i z traumami po toksycznych relacjach.

Odpada sponsoring, mam też wątpliwości co do portali randkowych (doświadczenia mężczyzn na #tinder i #badoo spoza top 5-20% są na ogół negatywne, ale może jest jakiś sposób, aby coś wyciągnąć z tych apek). Wiem, że nie będzie łatwo, ale chętniej spróbuję i w razie niepowodzenia odpuszczę niż obniżę standardy. Jestem szczególnie otwarty na inteligentne dziewczyny spoza Polski.

#pytanie #zwiazki #seks #randkujzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61e70434f7bdff000a92a37e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mam 32 lata, wyglądam młodziej (i n...

źródło: comment_1642534318XndfwdKuKPGsM41htDpPFx.jpg

Pobierz
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: O ile nie wyglądasz jak młody Bóg/chad i nie jesteś sławny i bogaty, to realna szansa na przygruchanie sobie o kilkanaście lat młodszej dziewczyny w celach jakichkolwiek jest po prostu znikoma, a do poważnego związku - w zasadzie niemal awykonalne, bez względu na to co mówią trenerzy uwodzenia. Przepaść mentalna, przepaść w oczekiwaniach + nie ma prawie żadnego powodu, dla którego młoda (a już w ogóle jakkolwiek atrakcyjna) dziewczyna, która