Wpis z mikrobloga

iOS jest jednak #!$%@?, do Androida nie ma podejścia jak narazie. Ale może zapytam znawców o coś najważniejszego, czy na iOS jest coś takiego jak druga przestrzeń albo klonowanie aplikacji? To dla mnie must have. Jedyne co mi się póki co podoba w iPhonie to rozmiar. I tu pytanie do znawców telefonów, czy kupię telefon z Androidem w rozmiarze iPhone XS?

#iphone #pytanie #ios #android #telefony
  • 16
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gremek: właśnie też mam maca nowego no ale ten iOS jest straszny, nie wiem czemu ludzie mówią że lepszy od Androida, moim zdaniem jest dużo mniej pro ale może o to chodzi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gremek: no ja mam w xiaomi chyba nawet roota i nie bawię się już w customy od kilku lat a aktualizacja była w grudniu
  • Odpowiedz
  • 0
@TheArt: bo ostatni raz iosowcy używali androida na Samsung Avila i nadal rozprzestrzeniający fake news Jakoby android był turbo słaby i wolny. Ale tak naprawdę dużo iOS brakuje
  • Odpowiedz
@k__d: czyli co, cena bierze się tylko ze snobizmu? Bo tak się trochę teraz czuję, że kupiłem coś drogiego a jest tak naprawdę dużo gorsze od czegoś tańszego.
  • Odpowiedz
@k__d: nie maja najlepszy aparat, jedynie najlepsze filmy, choc to tez juz powoli staje sie przeszloscia - co nie wyklucza tego ze maja jeden z czolowki, jak i aparat tak samo i filmy.
  • Odpowiedz