Wpis z mikrobloga

@selectGwiazdkaFromTabelka: Te portale "fact checkingowe" to jeden z większych raków tej pandemii. Nie wiem czy takie portale wcześniej istniały, ale ja się spotkałem z nimi dopiero teraz.

Oglądałem sobie kiedyś filmik tego żydowskiego doktorka, już nie pamiętam jak on się zwał, no ale mówił dużo przeciwko szczepieniom. #!$%@?ąc od merytoryki jego wypowiedzi (nie wiem ile z tego gadania miało sens, a ile nie), wpadłem kiedyś właśnie na jeden z tego typu
@LM2525: Chłopie, oglądasz filmik w necie gdzie jest podpisany jakiś gość jako Doktor. Lepiej by Ci było gdyby na poczet portalu fakt checkingowego napisali, że zagadnienia weryfikował doktor Lubicz? XD
@MZ23: Nie jako doktor, tylko z imienia i nazwiska, podał swoją posadę i wykształcenie - wszystko możliwe do zweryfikowania.

Lepiej by mi było, gdyby się podpisał pod tym ktoś konkretny, z konkretnym wykształceniem i wiedzą, i żeby można było to zweryfikować i przypisać komuś ten artykuł. Nie rób z siebie debila chłopak.
@MZ23: Akurat to był rzekomo dosyć popularny w stanach gościu, bo był jakimś tam lekarzem powiązanym z którymś z prezydentów, więc pewnie info w necie dałoby się znaleźć, ale nie weryfikowałem bo po co i tak podchodziłem z dystansem do tego co mówi.

Jeśli ktoś jest przykładowo naukowcem to przecież da się zweryfikować to choćby przeszukając bazy publikacji naukowych.