Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy
Hej Miraski, powiedzcie mi - czy ja mam jakieś dysproporcje?
Moje wyniki w trójboju (1rep):
- BP - 105kg
- DL - 120kg
- SQ - 110kg

I 2) czy 2000kcal przy treningu 2-3x w tygodniu + codzienne 6000 +/- kroków to jest redukcja dla chłopa 180cm 86kg?
  • 18
Myślę że tego nie można nawet trójbojem nazywać. Takie wyniki osiąga przeciętna osoba trenująca pół roku na siłowni bez jakiegokolwiek nastawienia na trójbój..
@Kolczaneiro: heh, nie jest dobrze. Masz wyraźnie słabe nogi. To ja jedząc 1700 kcal mam tyle w SQ (5x5) i DL (1x5). 6 tys. kroków, to nie jest dużo, do tego jak szybko chodzisz? Liczenie spalonych kalorii jest troszkę problematyczne. Ważne, żebyś mierzył, co robisz, jak często i czy są pożądane wyniki, jeżeli nie zmieniasz coś.
@hevvra a co to jest 105kg na ławce w obecnych czasach gdzie wiedza o prawidłowym wyciskaniu jest na każdym kroku? Cofając się do przełomu gimnazjum/technikum jakieś 15 lat temu gdzie nasza wiedza o siłowni opierała się na informacjach od kolegów targałem 135kg na prostej gdzie człowiek nie miał bladego pojęcia zeby ściągać łopatki do siebie czy dobrze ustawić stopy. Kładł się jak kloda na ławce i cisnął. Przysiad? Miałeś nie robić pół
@PiesHasacz: DL myśle ze trochę mało, siad może wynikać z Twojej budowy - krasnal 170cm pewnie weźmie więcej ale nie ma sensu się tym przejmować, jaki masz bf przy 86 kg? Masz tam z czego redukować?


@KOLEGAMAMY tak, mam z czego schodzić, 17% bf
Jak ważyłem 81-82 to było ciut lepiej i to była moja najniższa waga od 2 lat, ale myślę że docięcie by było przy jakimś 74-76 dopiero