Wpis z mikrobloga

Wyhodowalismy potwora. Typ wybil sie na oponentach glupszych lub mniej doswiadczonych od siebie.
Przyznam ze na poczatku z zainteresowaniem obserwowalam drame z ameba Wersow (nie oszukujmy sie, swoim „intelektem” pomogla mu).
Pajace z Vogule Poland to tez byl latwy cel, sami sie podlozyli.
Druid to mega zawistny typ - widac po akcjach z Abstra (polecam Wigilie dinozaurow, gdzie Sylwus ogladajac Pasuta, Dakana, ZDupy i Stankiewicza cieszy ze #!$%@? Abstra go wspomina), Ekipa, Konopskim ze lesny dziad cieszy sie jak sie komus noga powinie. Jest mega pamietliwy co widac po sytuacji z Abstra, ale tez widzialam jakis shot jak wspomina jakas krzywa akcje z Paciorkiem (ale widac nie ma na niego haka).
Jechal po Wersow a sam udziela sie na live’ach z patusiarami w stylu Fagata i Qotb. Ma laske (chyba, sadzac po live z Sylwestra) a simpuje do kilkanascie lat mlodszej Patrycji Molczanow).
Gral stroza moralnosci i praworzadnosci w przypadku Wersow, w przypadku Lexia bardziej skupil sie na Konopskim z ktorym ma konflikt (sory, nawet jesli typiara miala juz w metryce 15 lat, dla mnie nadal moralnie jest to odpychajace, poza tym w calej tej sytuacji jestem przekonana ze odpowiedzialnosc lezy o wiele bardziej po stronie DOROSLEGO faceta niz po stronie czesto niepelnoletnich nastolatek).
Takze ja juz w Wardedze nie widze glosu rozsadku a zakompleksionego typa, ktoremu nawet nie zalezy po prostu na latwym zarobku z wyswietlen, ale tez na #!$%@? tym ktorzy nacisneli mu na odcisk.
#wardega #queenoftheblack #wersow #leksiu
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KochanekAdmina zupełnie zapomniałem o zapisywaniu zdjęć dupeczek i wysłanie innym knurzycom. Faktycznie to #!$%@? jest.

Co do zdjęć knagi. To moje 10 cm (mam nadzieję że BigKahunaDick nie znajdzie tego wpisu) faktycznie będzie wyglądać obleśnie (pomijając już kwestie tego że nigdy nie zrobiłbym zdjęcia anakondy,bo uważam to za cringe), ale z drugiej strony ja nie widziałem zdjęć całej konwersacji. Sława działa jak afrodyzjak i nie mam pewności czy lochy same go
  • Odpowiedz
Sława działa jak afrodyzjak i nie mam pewności czy lochy same go nie prowokowały do ich wysyłania foty na zasadzie a bo znany gość mnie podrywa. Masz pewność że lochy go nie judziły do wysyłania zdjęć kutangi?


@Niemamwiedzy: Jak one mu nie wysłały nudesów (a żadne wskazówki na to nie wskazują) a on jako osoba mega popularna wysyłał takie treści to jeszcze potęguje jakim zalaną spermą zjebem on jest xD
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina ależ oczywiście że był prawiczkiem a to co robi (a raczej to że niektóre z tych podrywów się udają co go napędza do słania kolejnych dm) jest efektem tego że jest sławny. Jedyne co mnie zastanawia to to czy przypadkiem to co gruby robił nie jest normą w tinderowych akcjach albo podrywanie na IG.

Ja sobie nie wyobrażam wysyłanie kutangi na dm ale wiesz nasi rodzice nie wyobrażali sobie ruchanka
  • Odpowiedz