Wpis z mikrobloga

Wyhodowalismy potwora. Typ wybil sie na oponentach glupszych lub mniej doswiadczonych od siebie.
Przyznam ze na poczatku z zainteresowaniem obserwowalam drame z ameba Wersow (nie oszukujmy sie, swoim „intelektem” pomogla mu).
Pajace z Vogule Poland to tez byl latwy cel, sami sie podlozyli.
Druid to mega zawistny typ - widac po akcjach z Abstra (polecam Wigilie dinozaurow, gdzie Sylwus ogladajac Pasuta, Dakana, ZDupy i Stankiewicza cieszy ze #!$%@? Abstra go wspomina), Ekipa, Konopskim ze lesny dziad cieszy sie jak sie komus noga powinie. Jest mega pamietliwy co widac po sytuacji z Abstra, ale tez widzialam jakis shot jak wspomina jakas krzywa akcje z Paciorkiem (ale widac nie ma na niego haka).
Jechal po Wersow a sam udziela sie na live’ach z patusiarami w stylu Fagata i Qotb. Ma laske (chyba, sadzac po live z Sylwestra) a simpuje do kilkanascie lat mlodszej Patrycji Molczanow).
Gral stroza moralnosci i praworzadnosci w przypadku Wersow, w przypadku Lexia bardziej skupil sie na Konopskim z ktorym ma konflikt (sory, nawet jesli typiara miala juz w metryce 15 lat, dla mnie nadal moralnie jest to odpychajace, poza tym w calej tej sytuacji jestem przekonana ze odpowiedzialnosc lezy o wiele bardziej po stronie DOROSLEGO faceta niz po stronie czesto niepelnoletnich nastolatek).
Takze ja juz w Wardedze nie widze glosu rozsadku a zakompleksionego typa, ktoremu nawet nie zalezy po prostu na latwym zarobku z wyswietlen, ale tez na #!$%@? tym ktorzy nacisneli mu na odcisk.
#wardega #queenoftheblack #wersow #leksiu
  • 23
  • Odpowiedz
obserwowalam drame z ameba Wersow


@iwona-karolina: a widzisz sama dałaś się trochę zwieść druidowi, z tą amebą Wersow to do końca tak nie jest. To zostało w wiekszości wykreowane przez druda, tam dochodziło do absurdalnych sytuacji typu Wersow powiedziała przepraszam to wardęga odpalał Live gdzie analizował film klatka po klatce i 30 razy używał stwierdzenia że jest głupia bo użyła złego przymiotnika, wersow jest głupia bo film jest nazbyt kolorowy
  • Odpowiedz
@harold97: E tam- ja mam 173 i jak ktoś mi mówi, że jestem krasnal to mam #!$%@?. Nigdy nie miałem z tego powodu kompleksu. Wardęga jeśli ma jakiś kompleks to kompleks bycia w cieniu, pamięta o wszystkich przytykach w jego stronę i lubi się mścić i pokazywać, że on miał, potem nie miał, a teraz znów ma.
  • Odpowiedz
@Kroledyp: no nie wiem, obczailam z jeden filmik Wersow i ona naprawde jest trudna w odbiorze. to juz nawet Natsu, ktora jest kamerkowa cwaniara nagrywajaca dla dzieci, nawet pozostale laski z Teamu X, nawet Kostera co jest od reszty mlodsza, nie sa dla mnie tak irytujace jak Wersow (tzn jest to porownanie tylko na podstawie pojedynczych odcinkow, o istnieniu Ekipy i Team X dowiedzialam sie z rok temu, ogladam tylko
  • Odpowiedz
Wersow i ona naprawde jest trudna w odbiorze.


@iwona-karolina: Trudna w odbiorze to nie jest równoważnik bycia głupią, ot to tylko taka mała dygresja, jeżeli o mnie chodzi to też jej nie oglądam bo mnie straszna żenada dosięga, tak tylko zauważam że tą całą amebowość wykreował druid
  • Odpowiedz
@Kroledyp: jest glupia, ma strasznie mala wiedze i to tą bawet podstawową, co juz pokazala na filmach. Nie wiedziec ile minuta a sekund czy godzina minut to jest jakies uposledzenie. Czy burb ktory poprawia kondycje xD
  • Odpowiedz
@iwona-karolina: w sumie to prezentujesz sposób myślenia dzieci z których nabija się Wardęga - tępe, emocjonalne, nie potrafią obiektywnie spojrzeć na sprawę. Wykładasz się na Leksiu, zarzucając mu, że moralnie odpychające jest pisanie z 15-latką, przy czym gość nie wiedział, że ma 15 lat, a ta jeszcze prawdopodobnie sama go zaczepiała.

To tak jakbyś kupiła bransoletkę, a później okazałaby się kradziona. I ktoś by powiedział, że może i nie pójdziesz
  • Odpowiedz
@iwona-karolina: to że nie wiedział to było jego tłumaczenie i miał z tą 13-latką kontakty seksualne. Prawo jest ślepe, ale sąd analizuje takie okoliczności łagodzące, jak brak świadomości tego, że nie popełnia się przestępstwa.

W przypadku Leksia mamy natomiast potwierdzenie i jego i tej dziewczyny, a na dodatek broni go fakt, że wielu innych przypadkach pytał o wiek i rezygnował z dyskusji gdy dziewczyna nie była pełnoletnia.

No i wracamy
  • Odpowiedz
@iwona-karolina: Julka ale druid przy dramie z leksiem podkreśla na każdym kroku jaki leksiu jest #!$%@? i obrzydliwy i obleśny wiec mówienie ze jeździ po konopie a leksia wybiela to jakiś argument typowej Julki z Twittera xD odrealniony.
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: a co było w nim takiego obrzydliwego? Pytam serio, bo tak się temu teraz przyjrzałem.

Tindera nie mam od dawna, wydaje mi się jednak że jak chłop tak pisał a laski mu odpisywały to nie było w tym nic obleśnego. Taka konwencja.

To samo tyczy się pisania o ruchaniu na tinderze. To kobiety w dziesiejszych czasach są aż tak wrażliwe że samo wspomnienie o seksie na tinderze sprawia że ich lico pokrywa
  • Odpowiedz
a co było w nim takiego obrzydliwego? Pytam serio, bo tak się temu teraz przyjrzałem.


@Niemamwiedzy: Obleśny grubas wysyła swoje pół nagie fotki randomowym loszkom. Przecież żadnej kobiety nie jarają dick picki i nawet ich nie oczekują. Wysyłanie nudesów działa w jedną stronę.

A już rozsyłanie fotek loch które wysłały tylko jemu, innym loszkom żeby pokazać jakim się jest #!$%@? alvaro to już totalnie #!$%@?.

Więc sumując, oblech i zjeb.
  • Odpowiedz