Wpis z mikrobloga

Zauważyłem, że w polandii ludzie jadąc nie umieją trzymać prędkości. Póki nie miałem tempomatu to tego nie czułem ale teraz wbijam na autobahn, prawy pas 120 cyk set i se jadę - #!$%@? na świat. Jak jedzie tir to gasze tempomat, daje łogień, wyprzedze szybko, wracam na prawy i dalej się wlekę 120.

A potem ktoś mnie wyprzedza, #!$%@? 160 czy coś, ginie na horyzoncie a po kilku km znowu go widzę i muszę go wyprzedzać bo mu się odmieniło i teraz jedzie 110 xD

#motoryzacja #polskiedrogi
SzubiDubiDu - Zauważyłem, że w polandii ludzie jadąc nie umieją trzymać prędkości. Pó...

źródło: comment_1642416148OhajCoUAtGFANs32gFEvEE.jpg

Pobierz
  • 145
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SzubiDubiDu: najfajniejszy tempomat, ten citroenowy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Klikasz i ustawiasz docelową prędkość, zamiast dusić "+" dopóki nie osiągniesz docelowej prędkości. A na takiej Słowacji limiter prędkości był świetny ( ͡ ͜ʖ ͡)

Ja często jeżdżąc przez dłuższe wsie włączam tempomat na 53-55 i się nie przejmuję zdebilałymi poganiaczami
  • Odpowiedz
@cwlmod: naprawdę jesteś porażką, wiesz o tym? xD

- najpierw zarzucasz, że boję się jeździć według limitu na autostradzie
więc wrzucam ci fotę z innego swojego wozu, który jeszcze starszy i jeszcze bardziej niebezpieczny jak lecę nim 135
- więc teraz #!$%@? się, że w tym aucie nie mogę mieć tempomatu xD
  • Odpowiedz
naprawdę jesteś porażką, wiesz o tym? xD


@SzubiDubiDu: Spójrz w lustro. Zadaje ci proste ty pytanie a ty wypisujesz jakieś farmazony, po których mam czegoś się domyślić. Skoro totalnym gruzem bez hamulców jedziesz 135km/h, a nowoczesnym autem ledwie 120 po autostradzie to wiesz już jakie dno reprezentujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: BTW Współczuję tych wpisów o deaktywacji tempomatu mocnym wciśnięciem gazu. Juz to wytłumaczyłeś dawno temu ale ludzie cały czas nie czytają dyskusji tylko wpieprzają te same teksty xD
  • Odpowiedz
@cwlmod: jest różnica między hobbystyczną przejażdżką raz na jakis czas, a codziennym dojazdem do pracy. Nie będę dziennie spalał 2l więcej aby wrocić na chatę 4 minuty wcześniej i żebyś był szczęśliwszy
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: 2L różnicy 120-140? Chyba przesadzasz. Z drugiej strony wiem jak nieakceptowalnie głośno jest w pugu 206 mojej matki i tam jedzie się 140 jak łapie sen. xD

PS No patrz, kolejny mądry nie czytający coś ci wypomina o gaszeniu tempomatu xD
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: najlepsi są tacy, co cię wyprzedzają i zwalniają przed tobą. Ty potem wyprzedzasz takiego barana z dalej włączonym tempomatem, a on znowu cię wyprzedzi i znowu zwolni. Za każdym przejazdem autostradą się musi tami trafić xD
  • Odpowiedz