Wpis z mikrobloga

  • 210
Ktoś kto średnio zna się na produkcjach filmowych postanowił wypuścić trochę prześmiewczy a trochę idiotyczny film. Obejrzałem z grymasem bólu na twarzy i od kilku lat nie widziałem tak złego filmu.

Na wstępie tylko dodam za wynagrodzenie 2 głównych aktorów stanowiło 73% budżetu filmu.

Mocno ironiczny, zakrawający o absurd i nawet nie wiem co więcej można o nim powiedzieć. Irytująca aktorka, nierealne zachowanie. No ale to przecież nie pierwszy film Lawrence w którym nie pokazała nic szczególnego.

#filmy #kino
Mintaa - Ktoś kto średnio zna się na produkcjach filmowych postanowił wypuścić trochę...

źródło: comment_1642402508hhhfNZCtMI5O68kvjC6g1M.jpg

Pobierz
  • 112
  • Odpowiedz
@Mintaa @Krisskow @SlenderCzester ten film był świetna analogią do zmian klimatu i był pisany przed covidem więc prawdopodobnie to było główna inspiracją. Na wykopie dalej masz masę ludzi którzy albo uważają że zmian klimatu nie ma, albo że nic nie możemy z nimi zrobić, a niestety naprawde jest to katastrofa która w bliskiej perspektywie czasu, bo jeszcze za życia dzisiejszych ludzi, zabije miliony
  • Odpowiedz
  • 3
@Mintaa film miał być pewnego rodzaju satyrą. A jak to bywa z satyrą- nawet dobra często budzi zażenowanie. Film jest Moim zdaniem wykonany bardzo dobrze, ale jego styl może nie przemawiać do wielu osób.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@Mintaa:

Darciu japy w tv i myśleniu że nikt nie weźmie cię za idiotkę?

Inaczej odebrałem tą scenę. Nawet w obliczu rychłej zagłady, traktowane jest to jako kolejny taking point przez media - jeden z wielu nic nie znaczących tematów. Ważniejsze niż to, że wszyscy zginiemy za kilka miesięcy, jest uśmiechać się do kamery. Na słuszne oburzenie frustracją z takiego podejścia mediów bohaterki naukowca, media dają jej bana, a internet
  • Odpowiedz
  • 12
@Mintaa jeden z najlepszych filmów od lat. Świetna oprawa muzyczna, ukazanie ludzkiej natury, ludzkiej ignorancji w świecie przesytu informacji. Świata w którym na przeciwko eksperta staje poplista bez wiedzy jak równy z równym i to populista wygrywa bo jego przekaz jest dla ludzi prostszy i wygodniejszy.
  • Odpowiedz
  • 20
@Mintaa gościu, jeżeli nie rozumiesz przekazu tego filmu to znaczy, że właśnie do ciebie jest on kierowany i właśnie z ludzi jak ty się ten film nabija xDD
  • Odpowiedz