Wpis z mikrobloga

  • 0
@flumpy_bread no właśnie? Też mnie to zastanawia? Co ma z tym wspólnego prezydent? Przecież to nie on tych ludzi zabija, tylko wirus, przed którym ofiary nie potrafiły się obronić.
  • Odpowiedz
@Jin:

Bo ja wiem. Typa czekała dożywotnia kariera na uczelni za 6k brutto,

Na której? Żaden szanujący się wydział prawa nie będzie chciał mieć z nim nic wspólnego. W środowisku akademickim jest jako prawnik skreślony.
  • Odpowiedz
z drugiej strony co on może? Z jaskini wychodzi tylko jak kaczor pozwoli, wypowiedzieć się nie może jeśli partia nie ustali jak ma to zrobić, żona zakneblowana, córka się ukrywa. Chłop se chociaż na nartach pojeździ jak nie ma i tak na nic wpływu, to taki przegryw tylko że przypadkiem zrobili z niego prezydenta.


@Popularny_mis: no właśnie jako Prezydent RP wszystko może. Tylko nie chce.
  • Odpowiedz
średnio 500 zgonów dziennie, tymczasem...


@ahtaba: Ale co, ma się zamknąć w bunkrze? Czy może ma zrobić studia medyczne i zatrudnić się w szpitalu? Krytyka Adriana spoko, ale sensowna krytyka. No chłop pojechał na narty i co w związku z tym?
  • Odpowiedz
@chemik_kieszyk:

Miałem na myśli przed/zamiast kadencji.

do tego dodaj naciski a może nawet szantaże ze strony partii i zniszczone życie własnej
  • Odpowiedz
No, ale jakby nie pojechał na te narty to by mniej zgonów było?


@dw5002: No nie wiem, moze czasem troche nie wypada i prezydent ma funkcje reprezentacji, bycia przykladem? To nie randomowy Andrzej xD
  • Odpowiedz