Wpis z mikrobloga

to taki przegryw


@Popularny_mis:

Bo ja wiem. Typa czekała dożywotnia kariera na uczelni za 6k brutto, a jako prezio kosi przez 10 lat 3 razy tyle nie mając żadnych wydatków. Do tego ochrona, najlepsza służba zdrowia i transport na pstryknięcie palcem. Po szychcie pójdzie na przyzwoitą emeryturę, zachowa ochronę a 1/3 narodu uważa go za najlepszego Prezydenta w historii Polski.
@Jin do tego dodaj naciski a może nawet szantaże ze strony partii i zniszczone życie własnej córki (na niej chyba to się musi najbardziej odbić). #!$%@? w tą kasę, jest wiele możliwości jej zdobycia, gorzej że on jest tak odkejony od rzeczywistości że sam myśli że postępuje słusznie, nie widzi krytyki ani podziałów w społeczeństwie.
@spunky z linią partii się to nie zgadza, oni celują w tych co nie wierzą w korona wirusa tylko w Pana na chmurce, pokazując że zostaje w domu nie przekonałby do siebie osób wykształconych, a pokazując się na stoku trafia do prostych ludzi. Wg mnie, to wszystko jest kierowane tym ile głosów można zyskać i ile stracić. Oni nie robią nic dla przyszłych pokoleń ani dobra państwa (chyba że przypadkiem) tylko do
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@polskimurarzpl: 0 + 0 dalej daje nic. Najlepsze co w tym wypadku by wyszło to rzeczywiście impas polityczny, który chroniłby społeczeństwo przed głupotkami polityków. Ale jednak, veto trzaska przy TK pisowskim byłoby do ominięcia. Ergo i tak byłoby słabo i społeczeństwo byłoby bardziej skłócone.