Wpis z mikrobloga

@ahtaba z drugiej strony co on może? Z jaskini wychodzi tylko jak kaczor pozwoli, wypowiedzieć się nie może jeśli partia nie ustali jak ma to zrobić, żona zakneblowana, córka się ukrywa. Chłop se chociaż na nartach pojeździ jak nie ma i tak na nic wpływu, to taki przegryw tylko że przypadkiem zrobili z niego prezydenta.
  • Odpowiedz
@Omicron Eee tam, bzdura. Prezydent może całkiem sporo, tylko jeszcze nie było takiego, który by to pokazał.

Gdyby wygrał Trzaskowski, to by ludzie zobaczyli, że władza prezydenta jest spora.
I oczywiście odwrotnie, gdyby rządziło PO, a prezydentem był Duda, to też by tak było.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@polskimurarzpl: xD Trzaskowski, bądźmy poważni. By tylko vetował co pisioryby wymyśliły. Nic więcej. Ew. robiłby orędzia narodowe co by musieli puszczać w tvpis. I to max.
  • Odpowiedz
to taki przegryw


@Popularny_mis:

Bo ja wiem. Typa czekała dożywotnia kariera na uczelni za 6k brutto, a jako prezio kosi przez 10 lat 3 razy tyle nie mając żadnych wydatków. Do tego ochrona, najlepsza służba zdrowia i transport na pstryknięcie palcem. Po szychcie pójdzie na przyzwoitą emeryturę, zachowa ochronę a 1/3 narodu uważa go za najlepszego Prezydenta w historii Polski.
  • Odpowiedz
@Jin do tego dodaj naciski a może nawet szantaże ze strony partii i zniszczone życie własnej córki (na niej chyba to się musi najbardziej odbić). #!$%@? w tą kasę, jest wiele możliwości jej zdobycia, gorzej że on jest tak odkejony od rzeczywistości że sam myśli że postępuje słusznie, nie widzi krytyki ani podziałów w społeczeństwie.
  • Odpowiedz
@spunky z linią partii się to nie zgadza, oni celują w tych co nie wierzą w korona wirusa tylko w Pana na chmurce, pokazując że zostaje w domu nie przekonałby do siebie osób wykształconych, a pokazując się na stoku trafia do prostych ludzi. Wg mnie, to wszystko jest kierowane tym ile głosów można zyskać i ile stracić. Oni nie robią nic dla przyszłych pokoleń ani dobra państwa (chyba że przypadkiem) tylko
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@polskimurarzpl: 0 + 0 dalej daje nic. Najlepsze co w tym wypadku by wyszło to rzeczywiście impas polityczny, który chroniłby społeczeństwo przed głupotkami polityków. Ale jednak, veto trzaska przy TK pisowskim byłoby do ominięcia. Ergo i tak byłoby słabo i społeczeństwo byłoby bardziej skłócone.
  • Odpowiedz