Wpis z mikrobloga

Czołem Mireczki!

Od jakiegoś czasu mam mega podjarkę na tarot i horoskopy. Chciałam pogadać z zodiakarami na forach, ale nie zanalazłam tam nic oprócz klepania się po plecach "Tak, tak Grażynko, to co wywróżyłaś to wszystko prawda", a jak wróżba nie zadziała to taka sunia krzyczała "ŹLE ZROZUMIAŁAŚ MOJĄ WIADOMOŚĆ, KARTY SIĘ NIGDY NIE MYLOOOO!1!ONEONE".

Sprawę traktuję z zaciekawieniem i wychodząc poza bańkę wspomnianych alternatywek stwierdziłam, że będziecie idealną, sceptyczną grupą od której mogę liczyć na feedback i ten pozytywny, a co ważniejsze na ultraszczery słowny #!$%@? xD

ZACZYNAMY ZABAWĘ ^^

Zasady są takie:
1. W komentarzu zaznaczacie, że chcecie abym zrobiła Wam rozkład w wybranych sferach:
- uczucia, związek, przyjaźń
- praca i majątek
- zdrowie
- przyszłe wydarzenia
2. Z chętnych losuję 10 osób, którym wyślę wróżbę w kolejnym wpisie, w którym oznaczę plusujących aby mogli zapoznać się z wróżbami
2,137. Kocham Cię, Papo!
3. Za 3 miesiące zawołam pulsujących oba wpisy, gdzie osoby, które otrzymały wróżby wypowiedzą się na temat tego czy karty miały rację ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#glupiewykopowezabawy #rozowepaski #niebieskiepaski ##!$%@?
Putrid - Czołem Mireczki!

Od jakiegoś czasu mam mega podjarkę na tarot i horoskopy...

źródło: comment_16422791854yYnOAMNlRcz3WNbzTTSjm.jpg

Pobierz
  • 72
tak jak dobry wodzirej, tak ja wynagradzam dwóch pierwszych śmiałków Pana roota o SOADa i mają wróżbę przyklapną, a zaczynając od Panów @SliMik: @Pawery1: będzie losowanko na kolejne 8 slotów mirkorandomem czy czymś ( ͡~ ͜ʖ ͡°)