Wpis z mikrobloga

@papier0ski: "ap0 troll acc" "XD" ale ironiczny, ale edgy, wow. nie wiem jak trzeba być #!$%@?ętym, żeby podziwiać jakichś chudych, anonimowych lamusów typu ap0calypse czy inne "słynne" toxici z high elo grożące ci morderstwem spędzając całe dnie przy kompie. odpaliłem sobie kiedyś kompilacje NAJLEPSZYCH momentów ap0, tarzaneda itp, a tam screeny chatu o poderżnięciu gardła albo ruchaniu siostry XD wow nieźle chłopaki, ale highlighty, mamo zobacz.
@papier0ski: Piszesz takiemu po pierwszym komentarzu "psycha siada to się zapisz do psychologa" i typ autentycznie zamyka mordę. A jak nie pomaga, bo faktycznie mu siadła i już jest pyerdolnięty to go usuwasz, bo z wariatem się nie ma co kłócić. Ale jak już masz te zrzuty do zgłoś go na wsparcie, całkiem możliwe, że dostanie bana na grę, bo się nie nadaje do rozgrywek między ludźmi w tym stanie psychicznym.
@SarahC: a to też prawda i podbijam. ja na początku swojej kariery wdawałem się w dyskusje, rozmawiałem w lobby po #!$%@? meczu, teraz jak jakiś chłop się odpala i spamuje na ogólnym że report, że wygrałby gdyby nie ja, że patrzcie jaki item buduje itp, że ale mało farmy haha, to moim niezawodnym sposobem jest odpisywanie na wszystko "ok" i tych cymbałów serio aż nosi, bo ktoś nie daje im pełnej